шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Latitude 15 3550 [N005L355015EMEA_VP]

Конфігурації і ціни 34Відгуки  Обговорення  Корисне12Аксесуари
Купити ноутбук Dell Latitude 15 3550 (N005L355015EMEA_VP) за ціною від 52000 грн.
Відео 14Фото 9

Серия Dell Latitude 15 3550

Модифікації Dell Latitude 15 3550 6
Характеристики [N005L355015EMEA_VP]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i5
Тактова частота
1.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
359x240x20 мм
Вага
1.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  44000 грн.    до  62500 грн.
HP 250R G9
CT0Z5AT
від 51 293 грн.
Dell Vostro 15 3520
N5305PVNB352 0EMEA01
від 42 199 грн.
Dell Latitude 15 3540
N022L354015E MEAVP
від 51 250 грн.
Dell Latitude 15 3540
N033L354015E MEAACVP
від 50 250 грн.
Dell Latitude 15 3550
N007L355015E MEA_VP
від 50 249 грн.
Acer TravelMate P2 T...
NX.BDZEP.001
від 50 906 грн.
NX.BD5EP.004
від 38 615 грн.
Dell Latitude 15 3550
N006L355015E MEA_VP
від 47 250 грн.
Dell Latitude 15 3540
N015L354015E MEAVP
від 47 600 грн.
TMP216-51-G2 -TCO-57L3
від 43 108 грн.
Dell Latitude 15 3550
N010L355015E MEA_VP
від 58 999 грн.
Dell Vostro 15 3530
N1605QPVNB35 30EMEA01
від 44 999 грн.
MSI Modern 15 F1MG
F1MG-663PL
від 40 854 грн.
HP 250R G9
B39Z9AT
від 42 673 грн.
HP 250R G9
C5ME3AT
від 42 129 грн.
Asus ExpertBook B1 B...
B1502CVA-BQ0 112X
від 44 950 грн.
Dell Latitude 15 3540
N017L354015E MEAVP
від 44 249 грн.
NX.B6SEP.004
від 39 455 грн.
NX.BGPEP.007
від 53 906 грн.
MSI Modern 15 F1MG
F1MG-886PL
від 34 139 грн.
HP 250R G9
CN5Y0AT
від 48 361 грн.
Dell Latitude 15 3550
210-BLRF
від 31 388 грн.
HP 250R G9
C7GA7AT
від 27 999 грн.
HP 250R G9
C68VYET
від 43 549 грн.
Dell Pro 16 PC16250
DYFPN
від 44 996 грн.
HP ProBook 450 G9
6A2B7EA
від 52 006 грн.
Dell Vostro 16 5640
N1004VNB5640 EMEA01
від 51 100 грн.
Dell Latitude 15 5540
N021L554015E MEAVP
від 54 999 грн.
Dell Latitude 15 5540
N003L554015E MEAVP
від 54 499 грн.
Dell Vostro 16 5640
N1001VNB5640 EMEA01
від 49 350 грн.

Dell Latitude 3550-0123 Notebook Review - NotebookCheck.net ...
Руководство пользователя Dell Latitude 15 3550
від 52 000  до 54 900 грн.
Ноутбук Dell Latitude 3550 i5-1345U/16GB/512/Win11P N005L355015EMEAVP
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
52 000 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 3550 i5-1345U/16GB/512/Win11P N005L355015EMEAVP
Rozetka.ua (Київ)
54 900 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell N005L355015EMEA_VP, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Latitude 15 3550 (N005L355015EMEA_VP). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Latitude 15 3550 (N005L355015EMEA_VP) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія