шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 [PB14266]

Конфігурації і ціни 266Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB14266) за ціною від 74880 грн.
Відео 12Фото 9

Серия Dell Pro 14 Plus PB14250

Модифікації Dell Pro 14 Plus PB14250 40
Характеристики [PB14266]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS / WVA /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
314x224x20 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  87500 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
BTO114PB1425 02N1UA
від 74 999 грн.
210-BPDRU516 512WP
від 76 599 грн.
BTO113PB1425 0UA
від 73 399 грн.
BTO110PB1425 0EMEA
від 70 550 грн.
BTO113PB1425 0EMEA
від 77 050 грн.
PB142523
від 68 510 грн.
BTO108PB1425 0UAW11P
від 79 999 грн.
BTO106PB1425 0EMEA
від 62 599 грн.
PB142524
від 79 560 грн.
PB14267
від 83 980 грн.
210-BPDRU532 512UBU
від 74 799 грн.
210-BPDRU516 512UBU
від 62 799 грн.
210-BPDRU732 512UBU
від 83 599 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO106PC1425 0EMEA
від 60 399 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO109PC1425 0UAWP
від 64 299 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ0083APB
від 75 140 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO109PC1425 0EMEA
від 69 030 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO106PC1425 0UA
від 56 999 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO106PC1425 0UAW11P
від 75 399 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO107PC1425 0EMEA
від 74 700 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO107PC1425 0UA
від 62 999 грн.
21SJ0082APB
від 64 090 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO108PC1425 0EMEA
від 65 249 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z9ET
від 73 316 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GBET
від 74 666 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MYET
від 60 013 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51FVET
від 67 903 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GFET
від 58 887 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z6ET
від 60 884 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LGET
від 53 252 грн.

Dell Pro 14 Plus (PB14250) review - Is "Plus" the New Premium? Cracking Dell's C
Dell Pro 14 Plus PB14250
Інструкції(Intel Core Ultra 200U Series/Intel Core 100U and 200U Series
Ссылка на страницу поддержки
від 74 880  до 77 395 грн.
Ноутбук Dell Pro 14 (PB14266)
Stls.store (Київ)
77 395 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 14" (Intel Core Ultra 7/32GB/1TB (SSD)/Intel Graphics) (PB14266) (Standard) PB14266
Jabko.ua (Львів)
76 199 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 (PB14266)
Цифра (Київ)
75 828 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 Platinum Silver (PB14266) (PB14266)
Техно Їжак (Київ)
75 499 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 (PB14266) PB14266
Sota.store (Київ)
74 880 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell PB14266, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB14266). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB14266) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія