шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 [C51LGET]

Конфігурації і ціни 1653Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C51LGET) за ціною від 53252 грн.
Відео 17Фото 12

Серия HP ProBook 4 G1i 14

Модифікації HP ProBook 4 G1i 14 52
Характеристики [C51LGET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
1.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
319x224x17 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  72500 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MCET
від 52 124 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z6ET
від 60 884 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LDET
від 53 252 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MYET
від 60 013 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VSET
від 58 599 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VRET
від 52 149 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV1
від 55 779 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DKET
від 56 633 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z7ET
від 57 021 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV8
від 54 544 грн.
HP ProBook 440 G11
9Y7C3ET
від 68 630 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DHET
від 70 030 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV1
від 51 284 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z5ET
від 52 226 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ0082APB
від 64 090 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
PB14265
від 59 670 грн.
PB142522
від 57 460 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GFET
від 58 887 грн.
21SJ007KRA
від 55 444 грн.
PB142523
від 68 510 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51FVET
від 67 903 грн.
BTO110PB1425 0EMEA
від 70 550 грн.
21SJ008APB
від 43 537 грн.
PB142521
від 52 899 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3Q4AVV1
від 57 203 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO107PC1425 0UA
від 62 999 грн.
210-BPDRU516 512UBU
від 62 799 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3P8AVV2
від 52 599 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3P8AVV3
від 67 760 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO106PC1425 0UA
від 56 999 грн.

від 53 252  до 79 531 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 5-225U/16GB/512/Win11P (C51LGET) C51LGET
Openshop.ua (Київ)
53 252 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 5-225U/16GB/512/Win11P (C51LGET)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
58 406 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 5-225U/16GB/512/Win11P (C51LGET)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
56 294 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 5-225U/16GB/512/Win11P (C51LGET)
Rozetka.ua (Київ)
56 062 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 5-225U/32GB/512/Win11P (C51LGET)
Rozetka.ua (Київ)
64 983 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 5-225U/32GB/1TB/Win11P (C51LGET)
Rozetka.ua (Київ)
79 531 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 5-225U/16GB/1TB/Win11P (C51LGET)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 5-225U/16GB/512/Win11P (C51LGET)
Rozetka.ua (Київ)
64 725 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 5-225U/16GB/512/Win11P (C51LGET)
Rozetka.ua (Київ)
61 642 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP C51LGET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C51LGET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C51LGET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія