шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook 640 G11 [A37VRET]

Конфігурації і ціни 59Відгуки  Обговорення  Корисне19Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook 640 G11 (A37VRET) за ціною від 52149 грн.
Відео 18Фото 7

Серия HP EliteBook 640 G11

Модифікації HP EliteBook 640 G11 7
Где купить? [A37VRET]
Характеристики [A37VRET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
0.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
319x224x17 мм
Вага
1.39 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  75000 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DKET
від 56 633 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VSET
від 58 599 грн.
HP ProBook 440 G11
9Y7C3ET
від 68 630 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DHET
від 70 030 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z6ET
від 60 884 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LGET
від 53 252 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MCET
від 52 124 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LDET
HP ProBook 4 G1i 14
C51MYET
від 60 013 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ0082APB
від 64 090 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
PB14265
від 59 670 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV1
від 55 779 грн.
PB142523
від 68 510 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z7ET
від 57 021 грн.
PB142522
від 57 460 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV8
від 54 544 грн.
21SJ007KRA
від 55 444 грн.
BTO110PB1425 0EMEA
від 70 550 грн.
BTO113PB1425 0UA
від 73 399 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV1
від 51 284 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z5ET
від 52 226 грн.
21SJ008APB
від 43 537 грн.
PB142521
від 52 899 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO107PC1425 0UA
від 62 999 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GFET
від 58 887 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51FVET
від 67 903 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO106PC1425 0UA
від 56 999 грн.
210-BPDRU516 512UBU
від 62 799 грн.
210-BPDRU532 512UBU
від 74 799 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3Q4AVV1
від 57 203 грн.

Спецификация HP EliteBook 640 G11
Руководство пользователя HP EliteBook 640 G11
від 52 149  до 77 232 грн.
HP Elitebook 640 G11 (A37VRET)
iTMag.ua (Київ)
52 149 грн.
← купити
HP Elitebook 640 G11 (A37VRET)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 640 G11 Ultra 5-125U/16GB/512/Win11P (A37VRET) A37VRET
Openshop.ua (Київ)
54 378 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 640 G11 Ultra 5-125U/16GB/512/Win11P (A37VRET)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
59 734 грн.
← купити
HP EliteBook 640 G11 Ultra 5-125U/16GB/512/Win11P A37VRET
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
54 864 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 640 G11 Ultra 5-125U/16GB/512/Win11P (A37VRET)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
57 574 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 640 G11 Ultra 5-125U/32GB/512/Win11P (A37VRET)
Rozetka.ua (Київ)
66 894 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 640 G11 Ultra 5-125U/24GB/512/Win11P (A37VRET)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
62 390 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 640 G11 Ultra 5-125U/24GB/1TB/Win11P (A37VRET)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
66 372 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 640 G11 Ultra 5-125U/16GB/1TB/Win11P (A37VRET)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
68 363 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP A37VRET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook 640 G11 (A37VRET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook 640 G11 (A37VRET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія