шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 [PB14267]

Конфігурації і ціни 241Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB14267) за ціною від 86580 грн.
Відео 12Фото 9

Серия Dell Pro 14 Plus PB14250

Модифікації Dell Pro 14 Plus PB14250 38
Характеристики [PB14267]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS / WVA /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
314x224x20 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  105000 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
210-BPDRU532 512WP
від 83 999 грн.
PB142524
від 79 740 грн.
BTO106PB1425 0EMEA
від 62 599 грн.
BTO108PB1425 0UAW11P
від 79 999 грн.
BTO113PB1425 0EMEA
від 77 050 грн.
210-BPDRU516 512WP
від 76 599 грн.
PB14266
від 73 095 грн.
BTO114PB1425 02N1UA
від 74 999 грн.
BTO113PB1425 0UA
від 73 399 грн.
PB14261
від 98 789 грн.
BTO110PB1425 0EMEA
від 70 550 грн.
PB142523
від 68 665 грн.
210-BPDRU732 512UBU
від 83 599 грн.
210-BPDRU732 1TBUBU
від 91 024 грн.
210-BPDRU532 512UBU
від 74 799 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO108PC1425 0EMEA
від 65 249 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO107PC1425 0EMEA
від 74 700 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO106PC1425 0UAW11P
від 75 399 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO109PC1425 0EMEA
від 69 030 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ0083APB
від 75 310 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO109PC1425 0UAWP
від 64 299 грн.
21SJ0084APB
від 96 574 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO106PC1425 0EMEA
від 60 399 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO108PC1425 0UA
від 54 699 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO106PC1425 0UA
від 56 999 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GBET
від 74 666 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z9ET
від 73 316 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MYET
від 60 013 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51FVET
від 67 903 грн.
HP ProBook 440 G11
9C0C3EA
від 91 930 грн.

Dell Pro 14 Plus (PB14250) review - Is "Plus" the New Premium? Cracking Dell's C
Dell Pro 14 Plus PB14250
Інструкції(Intel Core Ultra 200U Series/Intel Core 100U and 200U Series
Ссылка на страницу поддержки
від 86 580  до 89 488 грн.
Ноутбук Dell Pro 14 (PB14267)
Stls.store (Київ)
89 488 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 14" (Intel Core Ultra 7/32GB/2TB (SSD)/Intel Graphics) (PB14267) (Standard) PB14267
Jabko.ua (Львів)
88 399 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 (PB14267)
Цифра (Київ)
87 594 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 Platinum Silver (PB14267) (PB14267)
Техно Їжак (Київ)
87 399 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 (PB14267) PB14267
Sota.store (Київ)
86 580 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell PB14267, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB14267). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB14267) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія