шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити вентилятор Domotec MS-1619 за ціною від 750 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Domotec MS-1619

Основа: хрестовина; Діаметр (см): 40; регулювання нахилу; регулювання висоти; поворотна система; Кількість швидкостей: 3; Споживана потужність (Вт): 40; Механізм: осьовий; Тип: підлоговий на ніжці
Колір
Тип
підлоговий на ніжці
Механізм
осьовий
Споживана потужність
40 Вт
Кількість швидкостей
3
Функції
поворотна система
регулювання висоти
регулювання нахилу
Діаметр
40 см
Кількість лопатей
3 шт.
Основа
хрестовина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 750  до 1 450 грн.
Підлоговий вентилятор для дому Domotec MS-1619 fan 16 дюймів Чорний (ICL44)
Rozetka.ua (Київ)
884 грн.
← купити
Вентилятор DOMOTEC MS-1619 помаранчевий
Rozetka.ua (Київ)
1 450 грн.
← купити
Вентилятор підлоговий MS-1619 (продається по 4шт)
Rozetka.ua (Київ)
1 030 грн.
← купити
Підлоговий вентилятор Domotec MS-1619, 40 Вт, 5 лопатей, 3 режими швидкості
Rozetka.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Вентилятор підлоговий Domotec MS-1619 Standart на 5 лопатей чорно-жовтогарячий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вентилятор підлоговий DOMOTEC MS-1619 "16" 40 Вт купол 43 см 5 лопатей 3 швидкості
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Вентилятор напольний Domotec MS-1619 Standart /16 з регулюванням висоти та потужності обдува
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Вентилятор на стійці MS1619
Rozetka.ua (Київ)
952 грн.
← купити
Вентилятор Domotec MS-1619
Rozetka.ua (Київ)
920 грн.
← купити
Підлоговий вентилятор для дому Domotec MS-1619 fan 16 дюймів Чорний (SN9QI3107)
Rozetka.ua (Київ)
891 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Domotec MS-1619, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вентилятор Domotec MS-1619. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вентилятор Domotec MS-1619 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія