шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ракетка для настільного тенісу Donic Appelgren Level 200 за ціною від 223 грн.

Характеристики та опис Donic Appelgren Level 200

Товщина губки (мм): 1.5; Кількість шарів основи: 5; Матеріал основи: дерево; Контроль: 100; Обертання: 50; Швидкість: 40; Форма ручки: анатомічна; Стиль гри: захисний; Клас: для початківців (1*); Тип: ракетка
Тип
ракетка
Клас
для початківців (1*)
Стиль гри
захисний
Форма ручки
анатомічна
Швидкість
40
Обертання
50
Контроль
100
Матеріал основи
дерево
Кількість шарів основи
5
Товщина губки
1.5 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 223  до 419 грн.
Ракетка Donic Appelgren Level 200 new
Groosha.ua (Київ)
228 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic Appelgren Level 200 New (703002)
Rozetka.ua (Київ)
245 грн.
← купити
Ракетка для пінг-понгу Donic Appelgren Level 200 new 703002
Rozetka.ua (Київ)
240 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу DONIC Appelgren Level 200
Rozetka.ua (Київ)
282 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic Appelgren Level 200 New Black 703002 MISC
Rozetka.ua (Київ)
348 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic Appelgren Level 200 Black DT1-703002 MISC
Rozetka.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic Appelgren 200 Original
Rozetka.ua (Київ)
285 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Appelgren 200 Donic-Schildkrot 703002
Rozetka.ua (Київ)
302 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Appelgren 200 Donic-Schildkrot 703002
Rozetka.ua (Київ)
312 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic Appelgren Level 200 (703002)
Rozetka.ua (Київ)
229 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Donic Appelgren Level 200, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ракетка для настільного тенісу Donic Appelgren Level 200. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ракетка для настільного тенісу Donic Appelgren Level 200 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія