шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ракетка для настільного тенісу Donic Legends Platinum за ціною від 2940 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Donic Legends Platinum

Чохол; Товщина губки (мм): 2.3; Кількість шарів основи: 5; Матеріал основи: дерево; Контроль: 50; Обертання: 100; Швидкість: 100; Форма ручки: розкльошена (конічна); Стиль гри: атакуючий; Клас: професійний (5*); Тип: ракетка
Типракетка
Класпрофесійний (5*)
Характеристики
Стиль гриатакуючий
Форма ручкирозкльошена (конічна)
Швидкість100
Обертання100
Контроль50
Матеріал основидерево
Кількість шарів основи5
Товщина губки2.3 мм
Інше
Сертифікат ITTF
Комплектація набору
Чохол
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  4100 грн.

від 2 940  до 3 648 грн.
Набір для настільного тенісу Набір для пінг-понгу Donic Legends Platinum
Stls.store (Київ)
3 234 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic-Schildkrot Legends Platinum Line 754432 (Оригінал)
Rozetka.ua (Київ)
3 350 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Legends Platinum Donic-Schildkrot 754432
Rozetka.ua (Київ)
3 530 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Legends Platinum Donic-Schildkrot 754432
Rozetka.ua (Київ)
3 648 грн.
← купити
Набір для настільного тенісу Donic Legends Platinum Line Black/Red (1113-R14006)
Rozetka.ua (Київ)
3 028 грн.
← купити
Набір для настільного тенісу Donic Legends Platinum (754432)
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Набір для настільного тенісу Donic Legends Platinum Line 754432
Rozetka.ua (Київ)
2 940 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Donic Legends Platinum, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ракетка для настільного тенісу Donic Legends Platinum. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ракетка для настільного тенісу Donic Legends Platinum у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія