шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ракетка для настільного тенісу Donic Persson 600 Gift Set за ціною від 981 грн.

Характеристики та опис Donic Persson 600 Gift Set

Чохол; Товщина губки (мм): 1.8; Кількість шарів основи: 5; Матеріал основи: дерево; Контроль: 70; Обертання: 60; Швидкість: 60; Форма ручки: розкльошена (конічна); Стиль гри: універсальний; Клас: середній (3*); Тип: набір
Тип
набір
Клас
середній (3*)
Стиль гри
універсальний
Форма ручки
розкльошена (конічна)
Швидкість
60
Обертання
60
Контроль
70
Матеріал основи
дерево
Кількість шарів основи
5
Товщина губки
1.8 мм
М'ячики
3 шт. / Avantgard POLY 40+ /
Чохол
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 981  до 1 668 грн.
Набір для пінг-понгу Donic Persson 600 Gift Set (788450)
Rozetka.ua (Київ)
1 164 грн.
← купити
Набір для пінг-понгу Donic Champs 400 cover set 788498
Rozetka.ua (Київ)
1 141 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic Persson 600 Gift Set Black/Red 788450 MISC
Rozetka.ua (Київ)
1 668 грн.
← купити
Набір для настільного тенісу Donic Persson 600 Gift Set (788450)
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic Persson 600 Gift Set (ракетка + 3 м'ячі + чохол)
Rozetka.ua (Київ)
981 грн.
← купити
Набір для пінг-понгу Donic Persson 600 Gift set DT1-788450, Размер (EU) - one size
Rozetka.ua (Київ)
1 514 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Donic Persson 600 Gift Set, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ракетка для настільного тенісу Donic Persson 600 Gift Set. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ракетка для настільного тенісу Donic Persson 600 Gift Set у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія