шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ракетка для настільного тенісу Donic Protection S300 за ціною від 359 грн.

Характеристики та опис Donic Protection S300

Товщина губки (мм): 1; Кількість шарів основи: 5; Матеріал основи: дерево; Контроль: 90; Обертання: 40; Швидкість: 30; Форма ручки: розкльошена (конічна); Стиль гри: захисний; Клас: для початківців (1*); Тип: ракетка
Тип
ракетка
Клас
для початківців (1*)
Стиль гри
захисний
Форма ручки
розкльошена (конічна)
Швидкість
30
Обертання
40
Контроль
90
Матеріал основи
дерево
Кількість шарів основи
5
Товщина губки
1 мм
Сертифікат ITTF
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 359  до 588 грн.
Ракетка Donic Protection line 300
Groosha.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic Protection line 300 (703054)
Rozetka.ua (Київ)
386 грн.
← купити
Ракетка для пінг-понгу Donic Protection line 300 703054
Rozetka.ua (Київ)
378 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу DONIC PROTECTION LINE S300 MT703054
Rozetka.ua (Київ)
530 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic Protection Line 300 Black/Red 703054 MISC
Rozetka.ua (Київ)
588 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic-Schildkrot Protection Line 300 (Оригінал) 703054
Rozetka.ua (Київ)
421 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Protection line 300 Donic 703054
Rozetka.ua (Київ)
455 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Protection line 300 Donic 703054
Rozetka.ua (Київ)
470 грн.
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic Protection line 300 (703054)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ракетка для настільного тенісу Donic PROTECTION LINE S300 чорна 703054
Rozetka.ua (Київ)
407 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Donic Protection S300, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ракетка для настільного тенісу Donic Protection S300. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ракетка для настільного тенісу Donic Protection S300 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія