шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити електроскутер DOZER A-800 за ціною від 25623 грн.
Фото 38

Характеристики та опис DOZER A-800

Вага (кг): 75; Колісна база: 1080; Повна зарядка (год): 8; Потужність двигуна: 0.5; Потужність двигуна: 0.68; педалі; підніжка; кошик на рульок; пасажирське сидіння; протиугонна система; сигнал (клаксон); покажчики поворотів; фари і габарити; Колеса ("): 14; Колеса: Тип коліс: гумові надувні безкамерні
Колір
Типлегкий мопед
Максимальне навантаження120 кг
Ходові хар-ки
Запас ходу65 км
Максимальна швидкість35 км/год
Швидкісні режими3
Колесагумові надувні безкамерні
14 "
Передні гальмабарабанний
Задні гальмабарабанний
Додатковофари і габарити
покажчики поворотів
сигнал (клаксон)
протиугонна система
пасажирське сидіння / зі спинкою /
кошик на кермі
підніжка
педалі
Двигун і живлення
Потужність двигуна0.68 к.с.
Потужність двигуна0.5 кВт
Кількість двигунів1 шт.
Тип акумуляторасвинцево-кислотний
Ємність батареї20 Агод
Час повної зарядки8 год
USB-вихід для зарядки
Інше
Колісна база1080 мм
Вага75 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  22000 грн.    до  28000 грн.

від 25 623  до 25 640 грн.
Електроскутер 500 W 60 V 20 Ah двомісний 35 км/ч червоний Dozer A-800
Rozetka.ua (Київ)
25 623 грн.
← купити
Електроскутер 500 W 60 V 20 Ah двомісний 35 км/ч чорний Dozer A-800
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроскутер 500 W 60 V 20 Ah двомісний 35 км/ч зелений Dozer A-800
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроскутер DOZER A-800 (чорний)
Rozetka.ua (Київ)
25 640 грн.
← купити
Електроскутер DOZER A-800 (червоний)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DOZER A-800, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електроскутер DOZER A-800. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електроскутер DOZER A-800 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія