шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити електроскутер DOZER D-500 за ціною від 29346 грн.
Відео 1Фото 43

Характеристики та опис DOZER D-500

Вага (кг): 73; Габарити: 180х65х121; Колісна база: 1220; Повна зарядка (год): 8; Потужність двигуна: 0.8; Потужність двигуна: 1.09; педалі; підніжка; кошик на рульок; пасажирське сидіння; протиугонна система; сигнал (клаксон); покажчики поворотів; фари і габарити; Колеса ("): 20; Колеса: Тип коліс: гумові надувні безкамерні
Колір
Типелектроскутер
Максимальне навантаження140 кг
Ходові хар-ки
Запас ходу50 км
Швидкісні режими2
Колесагумові надувні безкамерні
20 "
Передні гальмабарабанний
Задні гальмабарабанний
Додатковофари і габарити
покажчики поворотів
сигнал (клаксон)
протиугонна система
пасажирське сидіння / зі спинкою /
кошик на кермі
підніжка
педалі
Двигун і живлення
Потужність двигуна1.09 к.с.
Потужність двигуна0.8 кВт
Кількість двигунів1 шт.
Тип акумуляторасвинцево-кислотний
Ємність батареї20 Агод
Час повної зарядки8 год
USB-вихід для зарядки
Інше
Колісна база1220 мм
Габарити180х65х121 см
Вага73 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  25000 грн.    до  32000 грн.

від 29 346  до 29 450 грн.
Електроскутер для дорослих двомісний 800 Вт з педалями червоний Dozer D-500 запас ходу до 50 км
Rozetka.ua (Київ)
29 346 грн.
← купити
Електроскутер для дорослих двомісний 800 Вт з педалями сірий Dozer D-500 запас ходу до 50 км
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроскутер для дорослих двомісний 800 Вт з педалями синій Dozer D-500 запас ходу до 50 км
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електроскутер DOZER D-500 (червоний)
Rozetka.ua (Київ)
29 450 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати DOZER D-500, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електроскутер DOZER D-500. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електроскутер DOZER D-500 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія