шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Dyson (тип пилососу)
роботи пилососи
роботи (зі станцією)
автомобільні пилососи
ручні (побутові)

Каталог /

Пилосос Dyson V12 Detect Slim Absolute

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне11Аксесуари
Купити пилосос Dyson V12 Detect Slim Absolute за ціною від 20464 грн.
Відео 27Фото 13

Характеристики та опис Dyson V12 Detect Slim Absolute

Вага (кг): 2.2; Габарити (см): 123.4x25.2x25; Рівень шуму (дБ): 89; Час роботи (хв): 60; Ємність акумулятора (Агод): 2.5; Напруга батареї (В): 29.4; Комплектний акумулятор: 1 шт.; Живлення: акумулятор; Зарядна станція: настінна; кутова; пилова: пилова; щілинна: довга щілинна;яких меблів; для м' електрична турбощітка
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Потужність всмоктування150 Вт
Об'єм пилозбірника0.35 л
Регулювання потужностіна ручці
Авторегулювання потужності
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Насадки в комплекті
Функції насадокмінітурбощітка
електрична турбощітка
для м'яких меблів
довга щілинна
пилова
кутова
турбощітка для підлоги
Док-станція
Зарядна станціянастінна
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Напруга батареї29.4 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2.5 Агод
Час роботи60 хв
Час зарядки4 год
Індикатор рівня заряду
Інше
Рівень шуму89 дБ
LED підсвічування
Дисплей
Габарити (ВхШхГ)123.4x25.2x25 см
Вага2.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  30000 грн.

Dyson V12 Detect Slim vacuum cleaner review - TechRadar
Dyson V15 Detect vs V12 Detect Slim - Vacuum - RTINGS.com
Dyson V12 Detect Slim Vacuum Review - RTINGS.com
від 20 464  до 39 815 грн.
Вертикальний пилосос Dyson V12 Detect Slim Absolute 2023 (448884-01)
Touch (Дніпро)
24 099 грн.
← купити
Dyson Пилосос Dyson V12 Detect Slim Absolute 2023 (448884-01) (UK)
MTA.ua (Київ)
24 699 грн.
← купити
Пилосос Dyson V12 Detect Slim Absolute 2023 (448884-01) 448884-01
GRO (Київ)
23 299 грн.
← купити
Пилосос Dyson V12 Detect Slim Absolute 2023 (448884-01)
Babuy.com.ua (Київ)
24 799 грн.
← купити
Вертикальний ручний пилосос (2в1) Dyson V12 Detect Slim Absolute 2023 (448884-01) 448884-01
Openshop.ua (Київ)
26 793 грн.
← купити
Пилосос Dyson V12 Detect Slim Absolute 2023 (448884-01)
Цифра (Київ)
26 503 грн.
← купити
Пилосос Dyson V12 Detect Slim Absolute 2023 (448884-01)
Stls.store (Київ)
26 771 грн.
← купити
Dyson V12 Detect Slim Absolute SV46 448884-01
Hi-tech.com.ua (Київ)
23 250 грн.
← купити
Пилосос Dyson V12 Detect Slim Absolute 2023 448884-01
Jabko.ua (Львів)
23 727 грн.
← купити
Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Dyson V12 Detect Slim Absolute (394167-01)
Redprice.sale (Львів)
30 551 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dyson V12 Detect Slim Absolute, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Dyson V12 Detect Slim Absolute. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Dyson V12 Detect Slim Absolute у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія