шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Dyson (тип пилососу)
роботи пилососи
роботи (зі станцією)
автомобільні пилососи
ручні (побутові)

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пилосос Dyson V15 Detect+ за ціною від 27996 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Dyson V15 Detect+

Вага (кг): 3.1; Габарити (см): 126.1x25x26.1; Рівень шуму (дБ): 89; Час роботи (хв): 60; Ємність акумулятора (Агод): 3.6; Напруга батареї (В): 25.5; Комплектний акумулятор: 1 шт.; Живлення: акумулятор; Зарядна станція: настінна; кутова; пилова: пилова; щілинна: щілинна; Функції насадок: електрична турбощітка
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Потужність всмоктування240 Вт
Об'єм пилозбірника0.77 л
Регулювання потужностіна ручці
Авторегулювання потужності
Індикатор заповнення пилозбірника
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Насадки в комплекті
Функції насадокелектрична турбощітка
щілинна
пилова
кутова
Док-станція
Зарядна станціянастінна
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Напруга батареї25.5 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора3.6 Агод
Час роботи60 хв
Час зарядки4.5 год
Індикатор рівня заряду
Інше
Рівень шуму89 дБ
Дисплей
Габарити (ВхШхГ)126.1x25x26.1 см
Вага3.1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  26000 грн.    до  34000 грн.

від 27 996  до 33 787 грн.
Dyson Пилосос Dyson V15 Detect Plus (481770-01)
MTA.ua (Київ)
29 799 грн.
← купити
Пилосос Dyson V15 Detect Plus (481770-01)
Babuy.com.ua (Київ)
29 999 грн.
← купити
Пилосос Dyson V15 Detect Plus 240AW 3 Power Modes (481770-01)
Цифра (Київ)
29 664 грн.
← купити
Пилосос Dyson V15 Detect Plus 240AW 3 Power Modes (481770-01)
Stls.store (Київ)
29 964 грн.
← купити
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson V15 Detect Plus 240AW 3 Power Modes (481770-01)
Idrop.com.ua (Київ)
27 996 грн.
← купити
Акумуляторний пилосос Dyson V15 Detect Plus 240AW 3 Power Modes (481770-01) (481770-01)
Техно Їжак (Київ)
30 599 грн.
← купити
Пилосос 2в1 Dyson V15 Detect Plus 240AW 3 Power Modes (481770-01) 481770-01
Sota.store (Київ)
29 700 грн.
← купити
Вертикальний+ручний пилосос (2в1) Pylesos Dyson V15 Detect+ (443080-01)
Tv-mir.com.ua (Київ)
32 131 грн.
← купити
Dyson V15 Detect Plus (481770-01) V15 Detect Plus (481770-01)
Kvshop.com.ua (Київ)
32 377 грн.
← купити
Пилосос Dyson V15 Detect Plus (443080-01)
Цифра (Київ)
33 449 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dyson V15 Detect+, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Dyson V15 Detect+. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Dyson V15 Detect+ у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія