шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни114Опис Відгуки1Обговорення4Корисне1Аксесуари
Купити зарядна станція EcoFlow DELTA 3 за ціною від 28450 грн.
Відео 20Фото 6

Характеристики та опис EcoFlow DELTA 3

Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 4000; Ємність батареї (Вт*год): 1024; Тип акумулятора: LiFePO4; Підключення дод. батареї; Дод. порти: Extra Battery Port; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; DC вихід: 2 шт DC5521 (12.6 В / 3 А)
Рейтинг за відгуками:
0
1
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність1800 Вт
Пікова потужність3600 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)4 шт.
USB-A (швидка зарядка)2
5В/2.4A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
100 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12.6 В / 10 A /
DC вихід2 шт DC5521 (12.6 В / 3 А)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 11 – 60 В / 15 А / 500 Вт /
Дод. портиExtra Battery Port
Батарея та час зарядки
Підключення дод. батареї
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї1024 Вт*год
Циклів зарядки4000
Час зарядки (розетка) 60 хв
Час зарядки (сонячна панель) 130 хв
Потужність зарядки (розетка)1500 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)500 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +45 °C
Габарити398x202x284 мм
Вага12.5 кг
Гарантія5 років
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Не дарма ця модель топ продажів
20 січня 2026, 21:19 #
Переваги:ДБЖ,перемикання 10 мс,зручний додаток для телефона, без завантаження на повну дуже тихий, розетки розташовані зручно

Недоліки:Все сподобалось, головне не тупити з кабелем вилка-вилка.

Коментар:Користуюсь місяць Ecoflow Delta 3

Автор:Майстер

від 28 450  до 57 999 грн.
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3, 1024 Вт*год, 1800 Вт
Tools.net.ua (Київ)
39 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU-Version
Evrotorg.com.ua (Вінниця)
30 947 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 | 1800 Вт | 1024 Вт·г EU (EFDELTA3-EU)
Buy.ua (Київ)
30 966 грн.
← купити
Зарядна станція ECOFLOW DELTA 3 1024Wh 1800W (EFDELTA3-EU) EFDELTA3-EU
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 IN-Version (EFDELTA3-INT)
Justbuy.com.ua (Київ)
29 899 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU-Version
GRO (Київ)
30 319 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 (EFDELTA3EU) EU
Touch (Дніпро)
30 799 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3, 1800 Вт, 1024 Вт*год (електростанція для дому, UPS, ДБЖ) EU
Ecodrive.in.ua (Одеса)
29 990 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1800W 1024Wh (EFDELTA3-EU) EFDELTA3-EU
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 1024Wh 1800W (EFDELTA3) Міжнародна версія
Цифра (Київ)
34 248 грн.
← купити
EcoFlow DELTA 3 EU-Version
Megadom.net (Дніпро)
29 499 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3, 1800 Вт, 1024 Вт*год (електростанція для дому, UPS, ДБЖ) EU
Q-techno.com.ua (Київ)
32 134 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 (EFDELTA3-EU) EFDELTA3-EU
Royko.com.ua (Київ)
32 249 грн.
← купити
EcoFlow DELTA 3 EU-Version
Hi-tech.com.ua (Київ)
28 650 грн.
← купити
EcoFlow EFDELTA3-EU
Mallprix.com (Київ)
38 861 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 EU-Version
Redprice.sale (Львів)
36 778 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 CN-Version
Denika.ua (Харків)
42 102 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 (1024 Вт/год) (EFDELTA3-EU)
Техно Їжак (Київ)
34 599 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU-Version
Sota.store (Київ)
31 590 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 EU-Version
Openshop.ua (Київ)
33 491 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EFDELTA3-EU
Axm.com.ua (Харків)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU-Version (EFDELTA3-EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
30 078 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 UK
Berloga.kh.ua (Львів)
51 880 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow DELTA 3 (1024Wh) [EcoFlow|1000-1500Wh]
Tehnokrat.ua (Київ)
35 176 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 UK-Version
G10.in.ua (Чернівці)
47 000 грн.
← купити
Зарядна станція Ecoflow DELTA 3 EU-Version
inSale.com.ua (Київ)
28 450 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 CN (1024Wh)/EF-DL-H10-3 EF-DL-H10-3
Comtrading.ua (Київ)
33 994 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow DELTA 3 / 1800 Вт / 1024 Вт⋅ч / LiFePO4 (EFDELTA3-EU) DELTA 3 EU
Game-shop.com.ua (Київ)
31 599 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 TAKCDELTA3
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
37 040 грн.
← купити
EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1800W LiFePO4 (CN)
AKS.ua (Київ)
37 379 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU-Version
Pulsepad.com.ua (Київ)
55 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Series Portable Power Station Black (B0DCBYMC9D)
iCases.ua (Київ)
46 149 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3
E-sale.kiev.ua (Київ)
51 999 грн.
← купити
EcoFlow Зарядна станція EcoFlow DELTA 3
Mydim.com.ua (Київ)
29 889 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU
XStore.ua (Київ)
52 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EFDELTA3-EU
Motoblok.biz (Київ)
29 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3
Gvl.com.ua (Львів)
36 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU-Version
Zhuk.ua (Київ)
33 716 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1800W 1024Wh (EFDELTA3-EU) EFDELTA3-EU
icom.net.ua (Київ)
36 632 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU / 1800 Вт / 1024 Вт⋅год / LiFePO4 (EFDELTA3-EU)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
34 659 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU
Tv-mir.com.ua (Київ)
29 929 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU / 1800 Вт / 1024 Вт⋅год / LiFePO4 (EFDELTA3-EU)
MAUDAU (Київ)
57 436 грн.
← купити
EcoFlow Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Black (EFDELTA1500-CN)
MTA.ua (Київ)
41 599 грн.
← купити
EcoFlow DELTA 3 1800W 1024Wh (EFDELTA3-EU) Зарядна станція DELTA 3 1800W 1024Wh (EFDELTA3-EU)
Kvshop.com.ua (Київ)
30 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 CN NW60383
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
36 319 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 / 1800 Вт / 1024 Вт/ч / LiFePO4 (EFDELTA3-EU) UA EFDELTA3-EU
Compx.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4 (EFDELTA3-EU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 CN (EFDELTA3-CN)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU-Version
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Додаткова батарея для зарядної станції EcoFlow Delta 3 Smart Extra Battery (EFDELTA3)
Tomdom.in.ua (Львів)
37 425 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 EU-Version
Tomdom.in.ua (Львів)
36 784 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 EU-Version
Saren.com.ua (Львів)
37 426 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU-Version
Denika.ua (Харків)
32 316 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 UK-Version
Smartmag.biz.ua (Львів)
49 755 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 EU-Version
Timesport.com.ua (Львів)
36 775 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 CN
Tehnomarket.ua (Вінниця)
43 409 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 CN
Tv-mir.com.ua (Київ)
43 411 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 (EFDELTA3-EU) EFDELTA3-EU
Comtrading.ua (Київ)
36 782 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU/1800 Вт/1024 Вт⋅год/LiFePO4 (EFDELTA3-EU)
MAUDAU (Київ)
50 482 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU-Version
MAUDAU (Київ)
34 176 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 EU розетки євро
MAUDAU (Київ)
52 200 грн.
← купити
EcoFlow Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 (EU) Black 1024Wh
MTA.ua (Київ)
32 399 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU-Version NW61216
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
32 241 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU 1800W 1024Wh LiFePO4 XBoost WiFi Bluetooth
Rozetka.ua (Київ)
49 900 грн.
← купити
Зарядна станція Ecoflow Delta 3 1800W EU
Rozetka.ua (Київ)
41 499 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU-Version
Rozetka.ua (Київ)
35 199 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3, 1800 Вт, 1056 Вт*год
Rozetka.ua (Київ)
38 400 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3, 1800 Вт, 1024 Вт*год +перехідник
Rozetka.ua (Київ)
37 900 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 LiFePO4 1536 Вт-год / EU / Євро
Rozetka.ua (Київ)
40 000 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4 (EFDELTA3-EU)
Rozetka.ua (Київ)
35 900 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Ecoflow Delta 3 1800W 1024 Wh
Rozetka.ua (Київ)
41 709 грн.
← купити
Зарядна станція Ecoflow Delta 3 1800W
Rozetka.ua (Київ)
35 299 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4 (EFDELTA3-EU)
Rozetka.ua (Київ)
39 089 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 CN
Rozetka.ua (Київ)
47 899 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 (1024 Wh / 1800W) електростанція екофло для дому та квартири
Rozetka.ua (Київ)
36 990 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 (1024 Вт·год) 1800 Вт екофлоу x-boost 2700Вт(всплеск), швидка зарядка з перехідником під євр
Rozetka.ua (Київ)
39 980 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 (1024 Вт·год) 1800 Вт 4 євро розетки екофлоу x-boost 2700Вт(всплеск), швидка зарядка
Rozetka.ua (Київ)
36 980 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1800W 1024Wh EU 4 євро розетки екофлоу x-boost 3600Вт (пікова) швидка зарядка.
Rozetka.ua (Київ)
36 950 грн.
← купити
Зарядна станція "EcoFlow DELTA 3" 1800 Вт 1024 Втгод (EFDELTA3-EU)
Rozetka.ua (Київ)
39 979 грн.
← купити
Зарядна станція Ecoflow Delta 3 EU
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4 (EFDELTA3-EU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4 (EFDELTA3-EU) Артикул 100574
Rozetka.ua (Київ)
41 523 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4 EU електростанція для дому, UPS, ДБЖ
Rozetka.ua (Київ)
41 000 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 (1800 Вт / 1024 Втгод) LiFePO4 220V електростанція для дому + Перехідники
Rozetka.ua (Київ)
29 000 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU-Version
Rozetka.ua (Київ)
33 499 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh / 1800W (EFDELTA3-CN, китайська версія) – портативна електростанція
Rozetka.ua (Київ)
38 000 грн.
← купити
EcoFlow DELTA 3 EU — зарядна станція 1800 Вт, LiFePO4, 1024 Вт·год
Rozetka.ua (Київ)
40 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1800 Вт (сплеск до 2700) Дельта 1024 Вт/год. Для техніки, котла, 4 євро розетки
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4 (EFDELTA3-EU)
Rozetka.ua (Київ)
57 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU-Version
Rozetka.ua (Київ)
33 645 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 CN-Version
Rozetka.ua (Київ)
45 049 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh 1800W (EFDELTA3-EU)
Rozetka.ua (Київ)
45 430 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 LiFePO4 1536 Вт-год (EFDELTA3-EU)
Rozetka.ua (Київ)
56 999 грн.
← купити
Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024 Вт/год європейська розетка
Rozetka.ua (Київ)
39 000 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3 1800Вт (1024 Вт/ч)
Rozetka.ua (Київ)
32 995 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3
Rozetka.ua (Київ)
43 850 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4 Британская розетка Чорно-Сірий
Rozetka.ua (Київ)
51 998 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4 (EFDELTA3-EU) / Теплоремікс
Rozetka.ua (Київ)
44 700 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024Wh | 1800W (EFDELTA3-EU) EU
Rozetka.ua (Київ)
34 749 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 / 1800 Вт / 1024 Втг / LiFePO4 EU розетки
Rozetka.ua (Київ)
44 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4 (EFDELTA3-EU)
Rozetka.ua (Київ)
47 999 грн.
← купити
Зарядна станція Ecoflow Delta 3 1024 wh
Rozetka.ua (Київ)
36 000 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3
Rozetka.ua (Київ)
33 300 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU
Rozetka.ua (Київ)
38 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3
Rozetka.ua (Київ)
33 490 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Delta 3, 1800 Вт, 1024 Вт*год Black Оригінал, наші розетки
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4 (EFDELTA3-EU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4, XBoost, підтримка WiFi та Bluetooth (4895251626422)
Rozetka.ua (Київ)
40 990 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 CN 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4, XBoost, підтримка WiFi та Bluetooth
Rozetka.ua (Київ)
48 000 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EU-Version
Rozetka.ua (Київ)
37 500 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 EFDELTA3-CN
Rozetka.ua (Київ)
33 989 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 / 1800 Вт / 1024 Втгод / LiFePO4 (EFDELTA3-EU)
Rozetka.ua (Київ)
33 495 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати EcoFlow DELTA 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція EcoFlow DELTA 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція EcoFlow DELTA 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія