шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни72Опис Відгуки  Обговорення4Корисне7Аксесуари
Купити зарядна станція Oukitel P2001 Plus за ціною від 33900 грн.
Відео 20Фото 10

Характеристики та опис Oukitel P2001 Plus

Підсвічування; Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 3500; Ємність батареї (Вт*год): 2048; Тип акумулятора: LiFePO4; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; DC вихід: 2 шт DC5521 (12 В / 3 A); Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 100
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність2400 Вт
Пікова потужність4800 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)4 шт.
USB-A (швидка зарядка)2 шт. QC3.0
5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C4 шт.
3 A, 5 A
100 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
DC вихід2 шт DC5521 (12 В / 3 A)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 12 – 60 В / 15 A /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї2048 Вт*год
Циклів зарядки3500
Час зарядки (розетка) 60 хв / 0 – 80% /
Час зарядки (сонячна панель) 165 хв
Потужність зарядки (розетка)1800 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)500 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити399x286x320 мм
Вага22 кг
Гарантія3 роки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Чи можна до цієї станції підключити котел + холодильник + роутер Читать...
PriceHub AI10 вересня 2025, 00:10
Так, до зарядної станції [Oukitel P2001 Plus](%id:2773850%) можна підключити котел, холодильник, роутер та ноутбук, оскільки її номінальна потужність становить 2400 Вт, а пікова потужність досягає 4800 Вт. Це дозволяє одночасно живити кілька пристроїв, якщо їх загальна споживча потужність не перевищує 2400 Вт. Однак, варто врахувати, що для безпечного використання потрібно контролювати загальну потужність підключених пристроїв, щоб уникнути перевантаження.
[Відповідь базується на характеристиках зарядної станції Oukitel P2001 Plus, яка має номінальну потужність 2400 Вт і пікову потужність 4800 Вт, що дозволяє підключати кілька пристроїв одночасно. Ця інформація підтверджується експертними оглядами, які зазначають, що станція здатна забезпечити живлення для різних електроприладів.]
Огляд портативної зарядної станції Oukitel P2001 Plus
OUKITEL P2001 Plus Portable Power Station Review
Приложение для Oukitel P2001 Plus
від 33 900  до 62 091 грн.
Зарядна станція Oukitel P2001E Plus, 2048 Вт*год, 2400 Вт
Tools.net.ua (Київ)
42 999 грн.
← купити
Зарядна станція OUKITEL P2001E PLUS
FOXTROT.UA (Київ)
54 999 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Justbuy.com.ua (Київ)
37 999 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E Plus
Touch (Дніпро)
38 099 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus P2001E
GRO (Київ)
38 769 грн.
← купити
Зарядна станція OUKITEL P2001E PLUS 2400W (P2001E PLUS)
Itbox.ua (Київ)
49 333 грн.
← купити
Портативна зарядна станція OUKITEL P2001E PLUS 2400W 2048Wh 42-00145
Triniti-sb.com.ua (Київ)
41 025 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus 2048Wh 2400W
Цифра (Київ)
37 487 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Q-techno.com.ua (Київ)
38 275 грн.
← купити
Oukitel P2001 Plus
Hi-tech.com.ua (Київ)
33 900 грн.
← купити
Oukitel P2001E PLUSOEM
Mallprix.com (Київ)
59 263 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E Plus
Click.ua (Київ)
41 999 грн.
← купити
Зарядна станція OUKITEL P2001E PLUS 2400W (P2001E PLUS)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Denika.ua (Харків)
38 673 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Oukitel P2001E Plus 2048Wh (42-00145) 42-00145
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E Plus
Freephone.in.ua (Київ)
36 200 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
inSale.com.ua (Київ)
34 014 грн.
← купити
Зарядна станція OUKITEL P2001E PLUS
Comtrading.ua (Київ)
34 099 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Smartmag.biz.ua (Львів)
37 519 грн.
← купити
Портативна зарядна станція OUKITEL P2001E PLUS 2400W 2048Wh
icom.net.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Timesport.com.ua (Львів)
40 268 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Semtech.com.ua (Луцьк)
40 106 грн.
← купити
Портативна зарядна станція OUKITEL P2001E PLUS 2400W 2048Wh
Svn.kiev.ua (Київ)
← купити
Oukitel P2001E PLUS 2400W (P2001E PLUS)
Tehnohata.ua (Київ)
60 981 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E Plus
Mobaza.com.ua (Харків)
59 999 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Sota.store (Київ)
37 440 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Foroom.com.ua (Київ)
34 456 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Zhuk.ua (Київ)
39 960 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Openshop.ua (Київ)
37 500 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus 2400Вт LiFePo4 (P2001ePlus)
Diagonal.in.ua (Ужгород)
48 760 грн.
← купити
Oukitel P2001E Plus Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
39 248 грн.
← купити
Oukitel P2001E PLUS офіційна гарантія ціна з ПДВ
PermyCo (Київ)
34 599 грн.
← купити
Зарядна станція OUKITEL P2001E PLUS
Megalot.com.ua (Київ)
48 265 грн.
← купити
Oukitel P2001E Plus — Портативна зарядна станція OUKITEL P2001E PLUS 2400W 2048Wh
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus (Global)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
40 759 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Tv-mir.com.ua (Київ)
37 632 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus (2400Вт/ч)
Техно Їжак (Київ)
40 999 грн.
← купити
OUKITEL P2001E PLUS
Tehnomart.com (Київ)
41 732 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel p2001e PlusOEM
Tviy-Dim.com (Київ)
62 091 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E PLUS / 2400 Вт / 2048 Вт/ч / LiFePO4 (P2001E PLUS) UA
MAUDAU (Київ)
42 247 грн.
← купити
Oukitel Зарядна станція Oukitel P2001E PLUS Black Gray
MTA.ua (Київ)
38 399 грн.
← купити
Oukitel P2001E Plus 2400W
Kvshop.com.ua (Київ)
40 977 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus NW60099
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
38 585 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E Plus / 2400 Вт / 2048 Втгод / LiFePO4
Rozetka.ua (Київ)
← купити
OUKITEL P2001E PLUS
Mallprix.com (Київ)
41 785 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E PlusOEM
Click.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E PlusOEM
icom.net.ua (Київ)
55 937 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Redprice.sale (Львів)
40 271 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Tomdom.in.ua (Львів)
40 277 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Saren.com.ua (Львів)
40 064 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E Plus
Sota.store (Київ)
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E PLUS
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Oukitel P2001 Plus (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E PLUS 2400W (P2001E PLUS) P2001E PLUS 2400W (P2001E PLUS)
Denika.ua (Харків)
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E PLUS
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Zaua.store (Львів)
40 103 грн.
← купити
Зарядна станція 2000Вт oukitel p2001e plus
Tviy-Dim.com (Київ)
43 681 грн.
← купити
Портативна зарядна станція OUKITEL P2001E PLUS 2400W 2048Wh (42-00145)
MAUDAU (Київ)
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
MAUDAU (Київ)
40 901 грн.
← купити
Зарядна станція OUKITEL P2001E PLUS 2400W 2048Wh LiFePO4
MAUDAU (Київ)
59 000 грн.
← купити
Портативна автономна зарядна станція Oukitel P2001E Plus 2400Вт 2048Вт/год LiFePO4
MAUDAU (Київ)
61 699 грн.
← купити
Oukitel Зарядна станція Oukitel P2001 Plus (Global)
MTA.ua (Київ)
38 799 грн.
← купити
Портативна зарядна станція OUKITEL P2001E PLUS 2400W 2048Wh (42-00145)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus (Global)
Rozetka.ua (Київ)
45 969 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001e plus 2400w 2048wh LiFePO4 Power Bank Type-C/USB/DC/AC
Rozetka.ua (Київ)
38 900 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E Plus 2400W (2048 Вт·год)
Rozetka.ua (Київ)
38 999 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus
Rozetka.ua (Київ)
42 445 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E PLUS 2400W (P2001E PLUS)
Rozetka.ua (Київ)
43 240 грн.
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E Plus 2400 Вт 2048 Вт-год
Rozetka.ua (Київ)
49 999 грн.
← купити
Портативна електростанція OUKITEL P2001 Plus
Rozetka.ua (Київ)
39 990 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Oukitel P2001E Plus 2400W 2048Wh Wi-Fi Bluetooth
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Oukitel P2001E Plus
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Oukitel P2001 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція Oukitel P2001 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція Oukitel P2001 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія