шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
EcoFlow (ємність)
~ 20 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни38Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити павербанк EcoFlow TRAIL 300 DC за ціною від 7717 грн.
Відео 11Фото 18

Характеристики та опис EcoFlow TRAIL 300 DC

Вага (г): 2580; Розміри (мм): 167x166x115; Матеріал корпуса: пластик; Захист від вологи: IP30; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.1; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A2 (Вт): 12; USB-A1 (Вт): 12; USB-C2 (Вт): 140; USB-C1 (Вт): 140
Ємність батареї90000 мАгод
288 Вт*год
Тип акумуляторівLi-FePO4
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт.
USB-A2 шт.
USB-C1140 Вт
USB-C2140 Вт
USB-A112 Вт
USB-A212 Вт
Інші роз'ємиприкурювач - 120 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у140 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.1
Функціїінфо-дисплей
Інше
Захист від вологиIP30
Матеріал корпусапластик
Розміри167x166x115 мм
Вага2580 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від   грн.    до   грн.

від 7 717  до 12 599 грн.
Зарядна станція EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288)
Touch (Дніпро)
7 749 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288) EF-TX-288
GRO (Київ)
8 329 грн.
← купити
EcoFlow Зарядна станція EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288)
MTA.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288) EF-TX-288
Openshop.ua (Київ)
8 931 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow TRAIL 300 DC
Babuy.com.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Trail 300 Dc
Цифра (Київ)
8 571 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288)
Justbuy.com.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow TRAIL 300 DC 300W 288Wh / 90000mAh (EF-TRAIL300-N) EF-TRAIL300-N
Telemart.ua (Київ)
← купити
Зарядная станция EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288)
Mobileplanet.ua (Одеса)
10 704 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288) Trail 300 DC (EF-TX-288)
Denika.ua (Харків)
8 701 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow TRAIL 300 DC (EF-TRAIL300-N) EF-TRAIL300-N
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow TRAIL 300 DC EF-TRAIL300-N
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Портативний зарядний пристрій EcoFlow TRAIL 300 DC | 90000mAh/288Wh (EF-TRAIL300-N)
NewTime.ua (Київ)
← купити
Портативна електростанція постійного струму EcoFlow TRAIL 300
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 461 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow TRAIL 300 DC, 288 Вт/год, 300 Вт
Tools.net.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow TRAIL 300 DC TAKCTRAIL300DC
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
9 184 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow TRAIL 300 DC 300W 288 Wh (EF-TRAIL300-N) EF-TRAIL300-N
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow TRAIL 300 DC 300W 288 Wh (EF-TRAIL300-N) EF-TRAIL300-N
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow TRAIL 300 DC EF-TRAIL300-N
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Зарядна станція EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288)
Zhuk.ua (Київ)
8 991 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow TRAIL 300 DC (EF-TRAIL300-N)
Megalot.com.ua (Київ)
9 998 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow TRAIL 300 DC 300W 288 Wh (EF-TRAIL300-N) EF-TRAIL300-N
icom.net.ua (Київ)
9 294 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
9 409 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 560 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow TRAIL 300 DC Portable Power Station (288Wh) EF-TX-288 [EcoFlow|0-500Wh]
Tehnokrat.ua (Київ)
8 732 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 717 грн.
← купити
Зарядная станция EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288) (EF-TX-288)
Game-shop.com.ua (Київ)
7 899 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow TRAIL 300 DC / 140 Вт / 288 Вт/ч / LiFePO4 (EF-TRAIL300-N)
MAUDAU (Київ)
11 119 грн.
← купити
EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288) Зарядна станція Trail 300 DC (EF-TX-288)
Kvshop.com.ua (Київ)
7 977 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow TRAIL 300 DC / 140 Вт / 288 Вт/ч / LiFePO4 (EF-TRAIL300-N) EF-TRAIL300-N
Compx.ua (Київ)
← купити
Зарядна електростанція EcoFlow TRAIL 300 DC 300W, 288Wh, LiFePO4, EF-TRAIL300-N
Rozetka.ua (Київ)
11 942 грн.
← купити
EcoFlow Портативний зарядний пристрій EcoFlow TRAIL 300 DC 90000mAh/288Wh (EF-TRAIL300-N)
MTA.ua (Київ)
8 699 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288)
MAUDAU (Київ)
12 599 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288)
Rozetka.ua (Київ)
10 609 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288)
Rozetka.ua (Київ)
9 550 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Trail 300 DC 288Wh | 300W (EF-TX-288)
Rozetka.ua (Київ)
9 599 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow TRAIL 300 DC LiFePO4 288 Вт·год портативна Чорна (EF-TRAIL300-N)
Rozetka.ua (Київ)
9 177 грн.
← купити
Зарядна станція EcoFlow Trail 300 DC (EF-TX-288)
Rozetka.ua (Київ)
11 200 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати EcoFlow TRAIL 300 DC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк EcoFlow TRAIL 300 DC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк EcoFlow TRAIL 300 DC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія