шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Прибиральна машина ECOVACS WinBot MINI

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити прибиральна машина ECOVACS WinBot MINI за ціною від 12282 грн.
Відео 13Фото 8

Характеристики та опис ECOVACS WinBot MINI

Габарити (см): 21.5x21.5x5.5; Довжина мережевого шнура (м): 3.5; Рівень шуму (дБ): 72; Управління: зі смартфона; Джерело живлення: мережа; Тип: робот для вікон
Тип
робот для вікон
Джерело живлення
мережа
Управління
зі смартфона
Тип батареї
Li-Ion
Ємність акумулятора
3 Агод
Час роботи
30 хв
Рівень шуму
72 дБ
Довжина мережевого шнура
3.5 м
Габарити
21.5x21.5x5.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 12 282  до 16 535 грн.
Робот для миття вікон Ecovacs Winbot Mini (WG841-01) WG841-01
Openshop.ua (Київ)
13 116 грн.
← купити
Робот-пилосос Ecovacs Winbot Mini Grey
Stls.store (Київ)
13 532 грн.
← купити
Робот-пилосос Ecovacs Winbot Mini Grey
Цифра (Київ)
13 397 грн.
← купити
Робот для миття вікон Ecovacs Winbot Mini (Grey) (WG841-01) WG841-01
Jabko.ua (Львів)
15 999 грн.
← купити
ECOVACS Winbot Mini (WG841-01)
Megadom.net (Дніпро)
12 500 грн.
← купити
Робот для миття вікон Ecovacs Winbot Mini Grey
Saren.com.ua (Львів)
12 576 грн.
← купити
Робот для миття вікон Ecovacs Winbot Mini Grey
Semtech.com.ua (Луцьк)
12 288 грн.
← купити
Ecovacs Winbot Mini Gray
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
12 601 грн.
← купити
ECOVACS Winbot Mini (WG841-01) WG841-01
Luckylink.kiev.ua (Київ)
12 480 грн.
← купити
Робот для миття вікон ECOVACS Winbot Mini (WG841-01) Winbot Mini (WG841-01)
Denika.ua (Харків)
13 536 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ECOVACS WinBot MINI, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: прибиральна машина ECOVACS WinBot MINI. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на прибиральна машина ECOVACS WinBot MINI у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія