шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 57Відгуки4Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Eldom Style Dry Slim (72269WDG) за ціною від 5495 грн.
Відео 3

Серия Eldom Style Dry Slim

Рейтинг моделі: 3 з 5 (4 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
3
0
1
0
Модифікації Eldom Style Dry Slim 4
Где купить? [72269WDG]
Характеристики [72269WDG]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака30 л
Форма корпусавузький (slim)
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність1600 Вт / 2x800 Вт /
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак7 років
Габарити (ВхШхГ)55x36x38 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6500 грн.    до  8750 грн.
MIXXUS Slim Dry
EWH-02050 Slim Dry
від 7 808 грн.
ARTI WHV Slim Dry
WHV Slim Dry 50L/2
від 6 999 грн.
Eldom Style Dry Slim
72267WDG
від 6 098 грн.
ARTI WHV Slim Dry
WHV Slim Dry 30L/2
від 6 699 грн.
GALANTA WDG DRY SLIM
WDG 30 DRY SLIM
від 7 673 грн.
GALANTA WDG DRY SLIM
WDG 50 DRY SLIM
від 7 378 грн.
LEOV LV Slim Dry
LV Slim Dry 50
від 6 590 грн.
LEOV LV Slim Dry
LV Slim Dry 30
від 4 900 грн.
Eldom Style Dry Slim...
Style Dry Slim WVY03036FD
від 7 599 грн.
Electrolux EWH Heatr...
EWH 30 Heatronic Slim Dry...
від 7 999 грн.
Style Dry Slim WVY05036FD
від 8 151 грн.
EWH 30 Heatronic DL Slim ...
від 8 300 грн.
ARTI WH Cube Dry
WH Cube Dry 50L/2
від 7 500 грн.
SWAN SFB W2
SFB-50W2
AquaTronic Round Dry...
Round D804620 B4
від 6 700 грн.
MIXXUS Round Dry 08
EWH-08080 Round Dry
від 6 328 грн.
Aquaforce Ultima Dry
Ultima Dry V100
від 6 400 грн.
Roda Palladium
Palladium 50 V
від 7 010 грн.
Thermo Alliance D VJ...
D30V16J1(D)K
від 5 075 грн.
Willer Tetra
EV 50 DRI Tetra
від 7 410 грн.
MIXXUS Cube Dry
EWH-15050 Cube Dry
від 6 748 грн.
Zanussi Orfeus DH
ZWH/S 100 Orfeus DH
від 6 633 грн.
Eldom Eureka
72267D
від 7 303 грн.
Roda Palladium
Palladium 80 V
від 5 978 грн.
MIXXUS Round Dry 01
EWH-01050 Round Dry
від 7 188 грн.
Winmix Flat Dry 10
Flat Dry EWH-10050
від 7 820 грн.
Aquaforce Ultima Dry
Ultima Dry V80
від 5 878 грн.
SWAN SFB W1
SFB-50W1
від 7 100 грн.
Winmix Round Dry
Round Dry EWH-01100
від 7 919 грн.
Eldom Eureka
72265D
від 7 938 грн.

3
0
1
0
Зауженный болгарский водонагреватель для небольшой семьи из двух человек
22 січня 2018, 16:24 #
Переваги:Места для установки водонагревателя было совсем немного и бойлеры стандартной ширины в имеющуюся нишу просто не помещались, а эта модель имеет более узкий профиль (36 см) и встала на место как родная. Ее емкость равна 50 литрам, чего достаточно для того чтобы аккуратно приняли душ два человека. Собственно я только на нас с женой и рассчитывал, потому что брать лишний объем не только бесполезно, но и затратно сразу по двум причинам - более емкие модели существенно дороже и чем больше площадь бака, тем выше его тепловые потери. В конструкции использованы так называемые сухие ТЭНы, что исключает накипеобразование на самих нагревателях. Да и менять ТЭНы в случае проблем будет на порядок проще. Бак внутри эмалированный и имеет дополнительную электрохимическую протекторную защиту, реализованную с помощью магниевого анода. Регулятор температуры простой и надежный, работающий на основе термомеханического принципа. Имеет мощный слой теплоизоляции и хорошо держит набранную температуру. Собран в Болгарии, что на мой взгляд предпочтительнее отечественных конструкций.

Недоліки:Греется 50-и литровый объем довольно долго, все же двух ТЭНов суммарной мощностью всего 1,6 кВт для такого объема маловато. Еще можно посетовать на термометр, что он показывает что угодно, но не текущую температуру вытекающей воды.

Коментар:Электрический бойлер решил установить после того как начались проблемы с вторым, то есть водогрейным контуром газового котла. Сервисник сказал, что ремонт будет дорогущий и времени займет до двух недель. Таких денег у меня все равно нет, да и чем обогреваться две недели совершенно непонятно. А этот бойлер я самостоятельно за день установил без проблем.

Разочарован
8 лютого 2020, 00:10 #
Переваги:Не обнаружил.

Недоліки:Очень долго нагревается.

Коментар:Не рекомендовал бы за эти деньги данный водонагреватель. На рынке масса известных брендов с ценами намного интереснее чем Eldom.

Зря потраченые деньги
18 травня 2026, 21:15 #
Переваги:Узкий

Недоліки:Маленький срок службы

Коментар:Потек через 4 года. Причем сгнила даже резьба подводной трубы. Метал по качеству аналогичен коричневой субстанции из туалета

Автор:Андрей Ленд  пользуюсь Eldom 72268WDG більше року

Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
від 5 495  до 8 806 грн.
Eldom Eldom Style DRY 30 SLIM 72269WD
Венкон (Київ)
7 657 грн.
← купити
Водонагрівач ELDOM Style DRY 30 72269WD
Summercomfort.com.ua (Київ)
5 495 грн.
← купити
Бойлер Eldom Style Dry 30 Slim 72269WD
Touch (Дніпро)
7 579 грн.
← купити
Електричний водонагрівач Eldom Style DRY 30 SLIM 2x0.8 kW 72269WD
Instrumentarium.ua (Київ)
7 304 грн.
← купити
Водонагрівач Eldom Style DRY 30 SLIM 2x0.8kW (72269WD)
In-ua.com (Київ)
7 522 грн.
← купити
Водонагрівач Eldom Style DRY 30 SLIM 2x0.8 kW 72269WD
Santehico.com.ua (Київ)
7 583 грн.
← купити
Водонагрівач накопичувальний Eldom Style Dry Slim 30 л 72269WD
Santechshara.ua (Київ)
← купити
ELDOM Style DRY 30 SLIM 72269WD
Climatehall.com.ua (Київ)
8 060 грн.
← купити
Водонагреватель Eldom Style DRY 30 SLIM 2x0.8 kW 72269WD
Climate-system.com.ua (Київ)
7 517 грн.
← купити
Водонагрівач Eldom Style Dry 30 Slim 72269WD 30 л 1,6 кВт
Rozetka.ua (Київ)
7 504 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Eldom 72269WDG, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Eldom Style Dry Slim (72269WDG). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Eldom Style Dry Slim (72269WDG) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія