шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни76Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити кавоварка Electrolux Create 3 E3CM1-3ST за ціною від 1449 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Electrolux Create 3 E3CM1-3ST

Вага (кг): 2.82; Потужність (Вт): 1000; фільтр для води; Резервуар для молока: підігрів чашок / кавника;єм резервуара (л): 1.37; Об' Сумісні капсули: Порцій за 1 раз: 10; Кава: мелена; Тип: фільтраційна (крапельна)
Колір
Тип
фільтраційна (крапельна)
Кава
мелена
Порцій за 1 раз
10 шт.
Резервуар для води
1.37 л
Функції та можливості
підігрів чашок / кавника / 40 хвилин /
фільтр для води
Споживана потужність
1000 Вт
Довжина кабелю
1 м
Вага
2.82 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 449  до 4 099 грн.
Кавоварка Electrolux Create 3 E3CM1-3ST
Coffe.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux Create 3 E3CM1-3ST
Tovary.com.ua (Київ)
1 519 грн.
← купити
Кавоварка ELECTROLUX E3CM1-3ST 910003714
FOXTROT.UA (Київ)
1 899 грн.
← купити
Кавоварка крапельна Electrolux E3CM1-3ST 910003714
ШО (Київ)
1 887 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux крапельна, 1.375л, мелена, нерж (E3CM1-3ST)
Nkt.ua (Київ)
1 740 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST E3CM1-3ST
Moyo.ua (Київ)
← купити
Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
АЛЛО (Київ)
← купити
Крапельна кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Openshop.ua (Київ)
2 364 грн.
← купити
ELECTROLUX E3CM1-3ST
Pro100market.com.ua (Київ)
1 625 грн.
← купити
ELECTROLUX E3CM1-3ST
Vodogreyka.com.ua (Київ)
1 633 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Цифра (Київ)
1 817 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Stls.store (Київ)
1 835 грн.
← купити
Electrolux E3CM1-3ST
Mallprix.com (Київ)
1 780 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Click.ua (Київ)
← купити
Electrolux Electrolux E3CM1-3ST
Венкон (Київ)
2 199 грн.
← купити
Кавоварка крапельна Electrolux E3CM1-3ST
MAUDAU (Київ)
← купити
ELECTROLUX E3CM1-3ST
Electrolux Україна (Київ)
2 513 грн.
← купити
Electrolux E3CM1-3ST
Tehnomart.com (Київ)
1 836 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux крапельна, 1.375л, мелена, нерж E3CM1-3ST
Comtrading.ua (Київ)
1 969 грн.
← купити
Крапельна кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Крапельна кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Itbox.ua (Київ)
← купити
Кавоварка ELECTROLUX E3CM1-3ST
ТЕХНОточка (Київ)
1 495 грн.
← купити
Electrolux E3CM1-3ST кавоварка крапельна, Функція крапля-стоп, Автоматичне відключення через 40 хв, Фільтр для води Pure Adv
Xfrost.net.ua (Київ)
1 922 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Axm.com.ua (Харків)
← купити
Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Zhuk.ua (Київ)
1 750 грн.
← купити
ELECTROLUX E3CM1-3ST
1smarty.com.ua (Київ)
1 617 грн.
← купити
Кавоварка крапельна ELECTROLUX E3CM1-3ST
Bitovoy.com.ua (Київ)
1 725 грн.
← купити
Кавоварка крапельна Electrolux E3CM1-3ST
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 839 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux Create 3 E3CM1-3ST
Nota-bene.com.ua (Київ)
1 734 грн.
← купити
Кавомашина Electrolux E3CM1-3ST
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 838 грн.
← купити
Кавоварка electrolux e3cm1-3st
Tviy-Dim.com (Київ)
1 653 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux крапельна (E3CM1-3ST)
Кібернетики (Київ)
← купити
Крапельна кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Zaua.store (Львів)
1 996 грн.
← купити
Крапельна кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 999 грн.
← купити
Electrolux E3CM1-3ST 910003714
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 752 грн.
← купити
Крапельна кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Foroom.com.ua (Київ)
1 743 грн.
← купити
Electrolux E3CM1-3ST
COMFY.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Electrolux Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST Gray
MTA.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Electrolux E3CM1-3ST Крапельна кавоварка E3CM1-3ST
Kvshop.com.ua (Київ)
1 797 грн.
← купити
Крапельна кавоварка Electrolux E3CM1-3ST NW36366
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 635 грн.
← купити
Кавоварка крапельна Electrolux E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
ШО (Київ)
1 866 грн.
← купити
Кавоварка ELECTROLUX E3CM1-3ST 910003714
Comtrading.ua (Київ)
2 037 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux Create 3 E3CM1-3ST
Bt-coffee.com.ua (Київ)
1 686 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST крапельна
MAUDAU (Київ)
← купити
Крапельна кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Timesport.com.ua (Львів)
1 993 грн.
← купити
Кавоварка крапельна Electrolux E3CM1-3ST
MAUDAU (Київ)
2 611 грн.
← купити
Крапельна кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
MAUDAU (Київ)
← купити
Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST (6891598)
MAUDAU (Київ)
1 733 грн.
← купити
Electrolux Кофеварка крапельна, 1.375л, мелена, нерж E-E3CM1-3ST
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Кавоварка крапельна Electrolux E3CM1-3ST + Тостер Electrolux E3T1-3ST (комплект)
Rozetka.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Кавоварка крапельна Electrolux E3CM1-3ST + Тостер Electrolux E5T1-4ST (комплект)
Rozetka.ua (Київ)
4 099 грн.
← купити
Кавоварка ELECTROLUX E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
1 915 грн.
← купити
Кавоварка E3CM1-3ST Electrolux (2000003368297)
Rozetka.ua (Київ)
2 687 грн.
← купити
Крапельна кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
2 595 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
1 971 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST 260225
Rozetka.ua (Київ)
2 030 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
2 080 грн.
← купити
Кавоварка крапельна Electrolux E3CM1-3ST [119885]
Rozetka.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Крапельна кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
1 994 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST (6891598)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
910003714 Кавоварка ELECTROLUX E3CM1-3ST (00131010)
Rozetka.ua (Київ)
2 971 грн.
← купити
Кавоварка ELECTROLUX E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
1 935 грн.
← купити
Крапельна кофеварка Electrolux E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
1 691 грн.
← купити
Кавоварка ELECTROLUX E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
1 898 грн.
← купити
Кофеварка electrolux e3cm1-3st
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кофеварка Electrolux E3CM1-3ST (6891598)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Electrolux E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
2 036 грн.
← купити
Кавоварка крапельна ELECTROLUX E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
1 930 грн.
← купити
Кавоварка Electrolux - E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крапельна кавоварка Electrolux E3CM1-3ST ELECTROLUX E3CM1-3ST 956147
Rozetka.ua (Київ)
2 507 грн.
← купити
Кавоварка крапельна Electrolux E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Кофеварка Electrolux E3CM1-3ST (6891598)
Rozetka.ua (Київ)
2 146 грн.
← купити
Крапельна кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
2 457 грн.
← купити
Крапельна кавоварка Electrolux E3CM1-3ST
Rozetka.ua (Київ)
1 823 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Electrolux Create 3 E3CM1-3ST, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кавоварка Electrolux Create 3 E3CM1-3ST. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кавоварка Electrolux Create 3 E3CM1-3ST у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія