шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни104Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити електрочайник Electrolux E4GK1-4GB за ціною від 1355 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Electrolux E4GK1-4GB

Матеріал: скло; Подача води: Підсвічування; Знімний фільтр від накипу; Відкривання кришки кнопкою; Індикатор рівня води; Нагрівальний елемент: прихований; Споживана потужність (Вт): 2200;єм (л): 1.7; Об' Тип: електрочайник
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Відкривання кришки кнопкою
Знімний фільтр від накипу
Підсвічування
Матеріал
скло
Довжина кабелю
0.75 м
Джерело живлення
230 В
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 355  до 3 124 грн.
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Coffe.ua (Київ)
1 401 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Tovary.com.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Moyo.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Чайник Electrolux E4GK1-4GB (E4GK1-4GB)
Nkt.ua (Київ)
1 469 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Openshop.ua (Київ)
1 666 грн.
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E4GK1-4GB 910003644
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
ELECTROLUX E4GK1-4GB
Pro100market.com.ua (Київ)
1 524 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
АЛЛО (Київ)
← купити
ELECTROLUX E4GK1-4GB
Vodogreyka.com.ua (Київ)
1 532 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Цифра (Київ)
1 482 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Stls.store (Київ)
1 497 грн.
← купити
Electrolux E4GK1-4GB
Mallprix.com (Київ)
1 471 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Click.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB Black
Skay.ua (Одеса)
← купити
Electrolux Electrolux E4GK1-4GB
Венкон (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
MAUDAU (Київ)
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E4GK1-4GB
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
ELECTROLUX E4GK1-4GB
Electrolux Україна (Київ)
2 426 грн.
← купити
Electrolux E4GK1-4GB
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Zhuk.ua (Київ)
1 355 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 705 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB (E4GK1-4GB)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB Black
Vodafone.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Soho.com.ua (Київ)
1 489 грн.
← купити
Електричний чайник Electrolux Create 4 E4GK1-4GB
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 319 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 612 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Comtrading.ua (Київ)
1 702 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
ШО (Київ)
1 588 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Electrolux E4GK1-4GB електрочайник, Об’єм – 1.7 л, Зі шкалою рівня води, З фільтром від накипу, Бездротова конструкція, З ві
Xfrost.net.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Timesport.com.ua (Львів)
1 699 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Axm.com.ua (Харків)
1 590 грн.
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E4GK1-4GB UA 910003644
Sota.store (Київ)
1 436 грн.
← купити
ELECTROLUX E4GK1-4GB
1smarty.com.ua (Київ)
1 517 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 759 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Nota-bene.com.ua (Київ)
1 430 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 785 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Кібернетики (Київ)
2 499 грн.
← купити
Electrolux E4GK1-4GB
Tehnomart.com (Київ)
1 456 грн.
← купити
Електрочайник electrolux e4gk1-4gb
Tviy-Dim.com (Київ)
1 663 грн.
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E4GK1-4GB
Orbita.te.ua (Тернопіль)
2 367 грн.
← купити
Electrolux E4GK1-4GB
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 571 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Foroom.com.ua (Київ)
1 393 грн.
← купити
Electrolux E4GK1-4GB
COMFY.ua (Київ)
← купити
Electrolux Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
MTA.ua (Київ)
← купити
Electrolux E4GK1-4GB Електрочайник E4GK1-4GB
Kvshop.com.ua (Київ)
1 397 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux сріблясто-чорний, 1.7 л (E4GK1-4GB)
Eva.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB NW19562
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 547 грн.
← купити
Електрочайник ELECTROLUX E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Чайник Electrolux E4GK1-4GB 910003644
ШО (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Zaua.store (Львів)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Bt-coffee.com.ua (Київ)
1 418 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Timesport.com.ua (Львів)
2 551 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB (910003644)
MAUDAU (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Кібернетики (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
MAUDAU (Київ)
2 658 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
MAUDAU (Київ)
1 897 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
MAUDAU (Київ)
2 034 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
MAUDAU (Київ)
1 640 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB (6812221)
MAUDAU (Київ)
1 638 грн.
← купити
Electrolux Електрочайник, 1,7л, Strix, скло, чорний+нерж E-E4GK1-4GB
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB Glass/stainless steel UA MO-104049
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 466 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB (6812221) YC-6812221
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 545 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux 1.7л, Strix, скло, сріблясто-чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 798 грн.
← купити
Електрочайник E4GK1-4GB Electrolux (2000003351299)
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB 1.7 л
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
1 944 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB 1.7 л 4407746
Rozetka.ua (Київ)
3 124 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
1 848 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
2 159 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB 220186
Rozetka.ua (Київ)
1 903 грн.
← купити
Електрочайник EleСtrolux E4GK1-4GB 1.7 л
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
2 017 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
2 053 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB [120087]
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Электрочайник Electrolux E4GK1-4GB, 1.7 л, 2200 Вт, стеклянный (E4GK1-4GB)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB (910003644)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
2 084 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
1 887 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB (6812221)
Rozetka.ua (Київ)
1 884 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
1 979 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
1 985 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
1 868 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
1 832 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
2 078 грн.
← купити
Чайник electrolux e4gk1-4gb
Rozetka.ua (Київ)
1 860 грн.
← купити
Електрочайник electrolux e4gk1-4gb
Rozetka.ua (Київ)
2 549 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB (6812221)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
2 250 грн.
← купити
Електрочайник ELECTROLUX скло, нержавіюча сталь, з мірною шкалою (E4GK1-4GB)
Rozetka.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Чайник Electrolux - E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB (6812221)
Rozetka.ua (Київ)
1 877 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
2 028 грн.
← купити
Ел.чайник ELECTROLUX E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
2 938 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
2 080 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
2 247 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
1 710 грн.
← купити
Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
3 024 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux Strix E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Електрочайник Electrolux E4GK1-4GB
Rozetka.ua (Київ)
2 217 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Electrolux E4GK1-4GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник Electrolux E4GK1-4GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник Electrolux E4GK1-4GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія