шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни65Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити кухонна мийка Elleci Zen 102 за ціною від 9411 грн.
Фото 16

Характеристики та опис Elleci Zen 102

Країна походження бренду: Італія; Розміри основної чаші (мм): 400x400x200; Розміри робочої поверхні (мм): 456x456; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 500; Перелив; Форма: квадратна; Матеріал корпуса: композит з кераміки; під стільницю; Тип монтажу: врізна накладна
Колір
Тип монтажу
врізна накладна
під стільницю
Матеріал корпуса
композит з кераміки
Форма
квадратна
Перелив
Комплектація
сифон / залежно від комплектації /
Мінімальна ширина шафи (бази)
500 мм
Розміри робочої поверхні
456x456 мм
Розміри врізного отвору (накладна)
445x445 мм
Розміри врізного отвору (під стільницю)
400x400 мм
Розміри основної чаші (ДхШхГ)
400x400x200 мм
Країна походження бренду
Італія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 9 411  до 13 757 грн.
Мийка керамічна Zen 102 white 96 ELLECI
Viyar.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Elleci Elleci Zen 102 Black 86
Венкон (Київ)
← купити
Elleci Zen 102 white 96
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Мийка гранітна Elleci Zen 102 dark grey 99, темно-сірий (21122024198) 21122024198
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
ELLECI ZEN 102 BLACK 86
Pro100market.com.ua (Київ)
11 328 грн.
← купити
ELLECI ZEN 102 BLACK 86
Vodogreyka.com.ua (Київ)
11 385 грн.
← купити
Кухонна мийка Elleci Zen 102 black 86
Royko.com.ua (Київ)
10 027 грн.
← купити
Кухонна мийка ELLECI ZEN 102 BLACK 86
ТЕХНОточка (Київ)
10 989 грн.
← купити
Кухонна мийка Elleci Zen 102 dark grey 99
Denika.ua (Харків)
10 044 грн.
← купити
Кухонна мийка Elleci Zen 102 black 86
Eldom.com.ua (Київ)
10 779 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Elleci Zen 102, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонна мийка Elleci Zen 102. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонна мийка Elleci Zen 102 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія