шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Emile Henry 795626 за ціною від 5490 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Emile Henry 795626

Країна походження бренду: Франція; Комплектація: кришка; використання в духовці; Функції та можливості: миття в посудомийці; Антипригарне покриття: керамічне; Матеріал кришки: кераміка; Матеріал сковороди: кераміка;єм (л): 2; Об' Розмір: Макс. розмір (см): 27; Тип: тажин
Колір
Тип
тажин
Розмір
27 см
Об'єм
2 л
Вага
2.5 кг
Матеріал сковороди
кераміка
Матеріал кришки
кераміка
Антипригарне покриття
керамічне
Функції та можливості
миття в посудомийці
використання в духовці
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Франція
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 490  до 6 199 грн.
Таджин EMILE HENRY 2 л Black (795626) 795626
FOXTROT.UA (Київ)
6 199 грн.
← купити
Таджин Emile Henry Cookware | об'єм 2 л (795626)
Tehnosfera.in.ua (Київ)
5 490 грн.
← купити
Таджин Emile Henry, 2 л, 27 см (795626)
MAUDAU (Київ)
← купити
Emile Henry 795626 1079520
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Таджин Emile Henry 27 см 795626
Kitchen.ua (Київ)
← купити
Emile Henry таджин 2 л 795626 таджин2л795626
COMFY.ua (Київ)
← купити
Таджин Emile Henry Flame ceramic 27 см Чорний (795626)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Таджин Emile Henry Flame® 27 см, 2 л чорний (795626)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Таджин керамічний Emile Henry Cookware 27 см, 2 л чорний 795626 (08700223)
Rozetka.ua (Київ)
5 889 грн.
← купити
Тажин керамічний Emile Henry (795626) Чорний / 2 л / 26 см
Rozetka.ua (Київ)
6 013 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Emile Henry 795626, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Emile Henry 795626. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Emile Henry 795626 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія