шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити сушарка для фруктів Ergo FD-1008 за ціною від 3449 грн.
Фото 15

Характеристики та опис Ergo FD-1008

Вага (кг): 5.7; Габарити (мм): 410х330х403; Матеріал лотків: нержавіюча сталь; Захист від перегріву; Таймер вимкнення; Управління: сенсорне; Розташування вентилятора (нагрівача): ззаду; Діапазон температур (°C): 35 – 75; Сітка для трав та спецій (шт.): 1; Термостат; Споживана потужність (Вт): 650; Розмір лотка: 240х290
Тип
дегідратор (горизонтальна сушарка)
Рівнів сушарки
8 шт.
Розмір лотка
240х290 мм
Споживана потужність
650 Вт
Термостат
Сітка для трав та спецій
1 шт.
Діапазон температур
35 – 75 °C
Розташування вентилятора (нагрівача)
ззаду
Управління
сенсорне
Таймер вимкнення
/ до 48 ч /
Захист від перегріву
Матеріал лотків
нержавіюча сталь
Габарити
410х330х403 мм
Вага
5.7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 449  до 4 999 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ergo fd-1008
Tviy-Dim.com (Київ)
3 905 грн.
← купити
Сушка для овочів і фруктів ERGO FD-1008
ТЕХНОточка (Київ)
3 999 грн.
← купити
Сушка для овочів та фруктів Ergo FD-1008
Denika.ua (Харків)
3 456 грн.
← купити
Сушарка для фруктів і овочів Ergo FD-1008
Znatok.zp.ua (Запоріжжя)
3 449 грн.
← купити
Сушарка ERGO FD-1008
Axm.com.ua (Харків)
4 399 грн.
← купити
Сушарка для овочів і фруктів ERGO 8 полиць, дегідратор для пастили, м'яса, грибів, зелені (FD-1008)
Rozetka.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Електросушіння ergo fd-1008
Rozetka.ua (Київ)
4 898 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ergo FD-1008, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сушарка для фруктів Ergo FD-1008. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сушарка для фруктів Ergo FD-1008 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія