шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити сушарка для фруктів Ergo FD-1009A за ціною від 5450 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Ergo FD-1009A

Вага (кг): 7.5; Габарити (мм): 410х330х403; Матеріал лотків: нержавіюча сталь; Захист від перегріву; Таймер вимкнення; Управління: сенсорне; Розташування вентилятора (нагрівача): ззаду; Діапазон температур (°C): 35 – 75; Термостат; Автоматичні програми: яблука, ківі, банани, груші, лимони, гриби, помідори, курка, риба, свинина
Тип
дегідратор (горизонтальна сушарка)
Рівнів сушарки
12 шт.
Розмір лотка
287х287 мм
Загальний об'єм
30 л
Споживана потужність
850 Вт
Автоматичні програми
яблука, ківі, банани, груші, лимони, гриби, помідори, курка, риба, свинина
Термостат
Діапазон температур
35 – 75 °C
Розташування вентилятора (нагрівача)
ззаду
Управління
сенсорне
Таймер вимкнення
Захист від перегріву
Матеріал лотків
нержавіюча сталь
Габарити
410х330х403 мм
Вага
7.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 450  до 9 509 грн.
Сушка Ergo FD-1009A
Openshop.ua (Київ)
6 107 грн.
← купити
Сушарка ERGO FD-1009A
FOXTROT.UA (Київ)
6 299 грн.
← купити
Сушарка для фруктів та овочів Ergo FD-1009A
Цифра (Київ)
5 970 грн.
← купити
Сушарка для фруктів та овочів Ergo FD-1009A
Stls.store (Київ)
6 031 грн.
← купити
Ergo FD-1009A
Mallprix.com (Київ)
6 176 грн.
← купити
Сушка для овочів та фруктів Ergo FD-1009A
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Сушка для овочів та фруктів Ergo FD-1009A
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електросушка Ergo FD-1009A
MAUDAU (Київ)
← купити
Сушарка Ergo FD-1009A
Click.ua (Київ)
← купити
Сушка для овочів і фруктів ERGO FD 1009 A
ТЕХНОточка (Київ)
6 050 грн.
← купити
Сушарка для фруктів Ergo FD-1009A
Denika.ua (Харків)
7 799 грн.
← купити
Сушка для овочів та фруктів Ergo FD-1009A
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
5 801 грн.
← купити
Ergo FD-1009A
Tehnomart.com (Київ)
5 893 грн.
← купити
Сушка для овочів та фруктів Ergo FD-1009A
icom.net.ua (Київ)
5 450 грн.
← купити
Електросушка ERGO FD-1009A
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Сушарка для фруктів і овочів Ergo FD-1009A
Znatok.zp.ua (Запоріжжя)
5 849 грн.
← купити
Сушарка ERGO FD-1009A
Axm.com.ua (Харків)
5 799 грн.
← купити
Сушка ERGO FD-1009A
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Сушарка для овочів та фруктів Ergo FD-1009A
Tehnomarket.ua (Вінниця)
6 199 грн.
← купити
Сушарка для фруктів та овочів ERGO FD-1009A
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 667 грн.
← купити
Сушарка для овочів і фруктів Ergo FD-1009A
Foroom.com.ua (Київ)
6 333 грн.
← купити
Ergo Сушарка для овочів та фруктів Ergo FD-1009A
MTA.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити
Ergo FD-1009A Сушка для фруктів та овочів FD-1009A
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Сушарка для овочів і фруктів ERGO FD-1009A (6948752) YC-6948752
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Сушарка для продуктів Ergo FD-1009A
Кібернетики (Київ)
8 999 грн.
← купити
Сушарка для овочів і фруктів ERGO FD-1009A
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сушарка для овочів і фруктів Ergo FD-1009A (6948752)
MAUDAU (Київ)
8 267 грн.
← купити
Сушка для овочів та фруктів Ergo FD-1009A PG-FD1009A
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 157 грн.
← купити
Сушка для продуктів ERGO FD-1009A
Кібернетики (Київ)
← купити
Сушарка для овочів і фруктів FD-1009A Ergo (2000003345823)
Rozetka.ua (Київ)
7 055 грн.
← купити
Сушка для фруктів та овочів ERGO FD-1009A
Rozetka.ua (Київ)
6 486 грн.
← купити
Сушіння для фруктів та овочів Ergo FD-1009A
Rozetka.ua (Київ)
6 658 грн.
← купити
Сушка для овочів та фруктів Ergo FD-1009A
Rozetka.ua (Київ)
7 507 грн.
← купити
Сушарка для овочів і фруктів ERGO FD-1009A (6948752)
Rozetka.ua (Київ)
9 509 грн.
← купити
Сушарка для фруктів Ergo FD-1009A
Rozetka.ua (Київ)
8 189 грн.
← купити
Сушка для овочів та фруктів Ergo FD-1009A
Rozetka.ua (Київ)
6 741 грн.
← купити
Сушарка ergo fd-1009a
Rozetka.ua (Київ)
7 403 грн.
← купити
Сушарка для овочів і фруктів ERGO FD-1009A
Rozetka.ua (Київ)
7 699 грн.
← купити
Сушарка для овочів і фруктів ERGO 12 полиць, дегідратор для пастили, м'яса, грибів, зелені FD-1009A
Rozetka.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Сушка для овочів та фруктів Ergo FD-1009A ERGO FD-1009A 958933
Rozetka.ua (Київ)
8 315 грн.
← купити
Сушарка для овочів та фруктів ERGO FD-1009A (6948752)
Rozetka.ua (Київ)
8 188 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ergo FD-1009A, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сушарка для фруктів Ergo FD-1009A. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сушарка для фруктів Ergo FD-1009A у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія