шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram Kudos DDR3 2x8GB [EKBLACK3161611AD]

Конфігурації і ціни 64Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram Kudos DDR3 2x8GB (EKBLACK3161611AD) за ціною від 3429 грн.

Серия Exceleram Kudos DDR3 2x8GB

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації Exceleram Kudos DDR3 2x8GB 2
Где купить? [EKBLACK3161611AD]
Характеристики [EKBLACK3161611AD]
Колір
Об'єм пам'яті
2 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR3
Швидкість
1600 MT/s
Пропускна здатність
12800 МБ/с
Схема таймінгів
11-11-11
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.5 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3300 грн.    до  4300 грн.

Покупкой доволен. Спасибо команде ek.ua! Выручаете в поиске!
28 жовтня 2022, 18:18 #
Переваги:Стоимость, качество

Недоліки:Надеюсь не разочарует так как долго мониторил.)

Коментар:Все подошло не пришлось долго возится, зарядил и работает.
Главное все правильно подобрать.

Автор:Руслан Джумаев

від 3 429  до 4 844 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 16GB (2x8GB) 1600 MHz Black Kudos eXceleram (EKBLACK3161611AD) EKBLACK3161611AD
Itbox.ua (Київ)
3 677 грн.
← купити
Набір EXCELERAM 16GB DDR3 1600 MHz Black Kudos (EKBLACK3161611AD) EKBLACK3161611AD
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Пам'ять SODIMM DDR3 16 Гб (2x8) 1600 МГц CL 9 Exceleram (EKBLACK3161611AD)
Nkt.ua (Київ)
3 626 грн.
← купити
eXceleram EKBLACK3161611AD
Mallprix.com (Київ)
3 638 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 16GB (2x8GB) 1600 MHz Black Kudos eXceleram (EKBLACK3161611AD) EKBLACK3161611AD
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 16GB (2x8GB) 1600 MHz Black Kudos eXceleram (EKBLACK3161611AD)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 429 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 16GB (2x8GB) 1600 MHz Black Kudos eXceleram (EKBLACK3161611AD) EKBLACK3161611AD
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 16GB (2x8GB) 1600 MHz Black Kudos eXceleram (EKBLACK3161611AD) EKBLACK3161611AD
icom.net.ua (Київ)
3 578 грн.
← купити
Модуль пам'яті Exceleram 16 GB (2x8GB) DDR3 1600 MHz Black Kudos (EKBLACK3161611AD) 16 GB (2x8GB) DDR3 1600 MHz Black Kudos
Denika.ua (Харків)
3 630 грн.
← купити
Оперативна пам'ять Exceleram 16 GB (2x8GB) DDR3 1600 MHz Black Kudos (EKBLACK3161611AD)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 837 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram EKBLACK3161611AD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram Kudos DDR3 2x8GB (EKBLACK3161611AD). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram Kudos DDR3 2x8GB (EKBLACK3161611AD) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія