шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Fendior Z03 Pro за ціною від 521 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Fendior Z03 Pro

Ступінь захисту: IP65; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 200; Зарядка пристрою: бездротова; акселерометр; Дисплей ("): 2.04; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; барометр; альтиметр; жіночий календар; пульсометр; вбудований динамік
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
акселерометр
Ступінь захисту
IP65
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Чи є можливість Читать...
PriceHub AI9 січня 2026, 22:15
Так, смарт годинник Fendior Z03 Pro має вбудований динамік, що дозволяє слухати музику. Також є можливість отримувати дзвінки та сповіщення, що робить його зручним для використання в повсякденному житті.
[Відповідь була сформована на основі характеристик смарт годинника Fendior Z03 Pro, які вказують на наявність вбудованого динаміка для відтворення звуку. Це дозволяє слухати музику, а також отримувати дзвінки та сповіщення. Характеристики, які були використані: "вбудований динамік" та "Телефонія".]
від 521  до 994 грн.
Fendior Смарт-годинник Fendior Z03 Pro IP65 Mint (Z03PMint)
MTA.ua (Київ)
539 грн.
← купити
Смарт-годинник Fendior Z03 Pro 49mm 200 mAh IP65 Mint
MAUDAU (Київ)
814 грн.
← купити
Fendior Z03 Pro IP65 Mint z03pmint
Kvshop.com.ua (Київ)
647 грн.
← купити
Смарт-годинник Fendior Z03 Pro IP65/Bluetooth/Wi-Fi/200 mAh/Mint (Z03PMint)
Rozetka.ua (Київ)
994 грн.
← купити
Смартгодинник Fendior Z03 Pro Bluetooth-дзвінки М'ятний (р.2.04")
Rozetka.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Смарт-час Fendior Z03 Pro IP65/Bluetooth/Wi-Fi/200 mAh/Mint (Z03PMint)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часы Fendior Z03 Pro 2.04” IP65 200mAh Mint (Z03PMint)
Rozetka.ua (Київ)
820 грн.
← купити
Смарт-годинник Fendior Z03 Pro IP65 Mint (Z03PMint)
Rozetka.ua (Київ)
933 грн.
← купити
Смарт-часи Fendior Z03 Pro 49mm. 200 mAh. IP65 Mint
Rozetka.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Смарт-часи Fendior Z03 Pro 49mm. 200 mAh. IP65 Mint (Z03PMint)
Rozetka.ua (Київ)
951 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fendior Z03 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Fendior Z03 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Fendior Z03 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія