шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Fendior S9 Pro за ціною від 529 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Fendior S9 Pro

Ступінь захисту: IP67; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 240; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Система оплати: безконтактна оплата відсутня; NFC; Дисплей ("): 2.2; Тип матриці: TFT; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; жіночий календар
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
пульсометр
NFC
безконтактна оплата відсутня
акселерометр
Ступінь захисту
IP67
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Чи є можливість Читать...
PriceHub AI9 січня 2026, 22:14
Fendior S9 Pro не має функції відтворення музики, оскільки в його характеристиках не зазначено про наявність музичного плеєра або підтримки потокового відтворення. Але ви можете використовувати інші модифікації цього продукту, які можуть мати цю функцію.
[Відповідь була сформована на основі характеристик смарт годинника Fendior S9 Pro, які вказують на відсутність можливості відтворення музики. У характеристиках не згадується про музичний плеєр або підтримку музичних сервісів.]
від 529  до 1 104 грн.
Fendior Смарт-годинник Fendior S9 Pro Black (FendiorS9PBlack)
MTA.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Смарт-годинник Fendior S9 Pro+TWS 49mm 200 mAh чорний
MAUDAU (Київ)
799 грн.
← купити
Смарт-годинник Fendior S9 Pro+TWS навушники 2.2"/Bluetooth 5.2/200mAh/IP67/Black (FendiorS9PBlack)
Rozetka.ua (Київ)
1 101 грн.
← купити
Смарт-годинник Fendior S9 Pro TWS 2.2" Чорний (р.2.2")
Rozetka.ua (Київ)
829 грн.
← купити
Смарт-годинники Fendior S9 Pro+TWS навушники 2.2"/Bluetooth 5.2/200mAh/IP67/Black (FendiorS9PBlack)
Rozetka.ua (Київ)
1 104 грн.
← купити
Смарт-годинник Fendior S9 Pro+TWS 2.2'' BT5.2 200mAh Black (FendiorS9PBlack)
Rozetka.ua (Київ)
800 грн.
← купити
Смарт-часи Fendior S9 Pro+TWS 49mm. 200 mAh Black (FendiorS9PBlack)
Rozetka.ua (Київ)
933 грн.
← купити
Смарт-часи Fendior S9 Pro+TWS 49mm. 200 mAh чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Fendior S9 Pro+TWS Black (FendiorS9PBlack)
Rozetka.ua (Київ)
884 грн.
← купити
Смарт-годинник Fendior S9 Pro+TWS навушники 2.2"/Bluetooth 5.2/200mAh/IP67/Black (FendiorS9PBlack)
Rozetka.ua (Київ)
955 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fendior S9 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Fendior S9 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Fendior S9 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія