шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни75Опис Відгуки  Обговорення2Корисне1Аксесуари
Купити ліхтарик Fenix E03R V2.0 за ціною від 1490 грн.
Відео 15Фото 37

Характеристики та опис Fenix E03R V2.0

Вага (г): 30; Довжина (см): 5.3; Матеріал корпуса: метал; Захист від вологи: IP66; Ударостійкість; елемент(и) живлення; USB-порт для зарядки: Type-C; Час роботи (режим Low) (год.): 6.5; Час роботи (режим High) (год): 1.4; Ємність акумулятора (мАгод): 400; Джерело живлення: акумулятор; червоне світло
Колір
Типбрелок
Характеристики
Тип ламписвітлодіоди
Піковий світловий потік500 лм
Дальність освітлення90 м
Рівнів яскравості4
Додаткові режими3 шт.
маяк
мерехтіння
червоне світло
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора400 мАгод
Час роботи (режим High)1.4 год / 500 лм /
Час роботи (режим Low)6.5 год. / 30 лм /
USB-порт для зарядкиType-C
Комплектація
Комплектаціяелемент(и) живлення
USB-кабель для заряджання
Інше
Ударостійкість
Захист від вологиIP66
Матеріал корпусаметал
Довжина5.3 см
Вага30 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  2300 грн.

від 1 490  до 2 480 грн.
Фонарь наключный Fenix синий E03R V2.0 E03RV20BL
Myfonarik.com.ua (Київ)
1 610 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, синій E03RV20BL
Moyo.ua (Київ)
← купити
Ліхтар туристичний Ліхтар Fenix E03R V2.0 Blue (E03RV20BL)
Stls.store (Київ)
← купити
Fenix E03RV20BL
Mallprix.com (Київ)
1 501 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0 з червоним кольором, синій (E03RV20BL)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0 Blue (E03RV20BL) E03RV20BL
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0 Blue (E03RV20BL) E03RV20BL
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ліхтар FENIX E03R V2.0 Сірий (E03RV20GR) E03RV20GR
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, синій E03RV20BL
Fonarik.ua (Київ)
← купити
Fenix Ліхтар наключний Fenix ​​E03R V2.0, синій E03RV20BL
Lisoped.ua (Київ)
← купити
Ліхтар-брелок Fenix E03R V2.0 сірий (E03RV20GR)
One-click.com.ua (Дніпро)
1 490 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, сірий E03RV20GR
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Fenix E03R V2.0 (E03RV20BL) Blue
AKS.ua (Київ)
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, синій
Dinastiya.com.ua (Київ)
← купити
Ліхтар брелок Fenix E03R V2.0, синій E03RV20BL
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити
Ліхтар ручний Fenix E03R V2.0 Синій (1047-E03RV20BL)
MAUDAU (Київ)
1 658 грн.
← купити
Fenix Ліхтарик Fenix E03R V2.0 Blue
MTA.ua (Київ)
← купити
Fenix E03R V2.0 Blue (E03RV20BL) e03rv20bl
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0, синій (E03RV20BL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліхтар туристичний Fenix E03R V2.0 сірий (E03RV20GR)
Stls.store (Київ)
← купити
Fenix E03RV20GR
Mallprix.com (Київ)
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0 з червоним кольором, сірий (E03RV20GR)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0 Grey (E03RV20GR) E03RV20GR
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ліхтар FENIX E03R V2.0 Синій (E03RV20BL) E03RV20BL
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0 Grey (E03RV20GR) E03RV20GR
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ліхтар-брелок Fenix E03R V2.0 синій (E03RV20BL)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, синій E03RV20BL
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Фонарь наключный Fenix E03R V2.0, синий E03RV20BL
Fonarik.com (Харків)
← купити
Fenix E03R V2.0 (E03RV20GR) Grey
AKS.ua (Київ)
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, сірий E03RV20GR
Fonarik.ua (Київ)
← купити
Fenix Ліхтар наключний Fenix ​​E03R V2.0, сірий E03RV20GR
Lisoped.ua (Київ)
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0 синій
MAUDAU (Київ)
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0 сірий
MAUDAU (Київ)
← купити
Ліхтар брелок Fenix E03R V2.0, синій
MAUDAU (Київ)
← купити
Fenix Ліхтарик Fenix E03R V2.0 Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Fenix E03R V2.0 Grey (E03RV20GR) e03rv20gr
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, сірий (E03RV20GR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, синій 4924989
Rozetka.ua (Київ)
2 013 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, синій
Rozetka.ua (Київ)
2 000 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Компактний ліхтарик на брелок Fenix E03R V2.0 (Gray), 260 люменів, з акумулятором
Rozetka.ua (Київ)
2 219 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, синій
Rozetka.ua (Київ)
2 015 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, синій
Rozetka.ua (Київ)
1 932 грн.
← купити
Ліхтарик Fenix E03R V2.0 Grey (E03RV20GR) [111566]
Rozetka.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Ліхтарик Fenix E03R V2.0 Blue (E03RV20BL) [114181]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0 Blue (E03RV20BL)
Rozetka.ua (Київ)
1 936 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0 2000000137346
Rozetka.ua (Київ)
1 880 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0 2000000137339
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліхтарик на брелок Fenix E03R V2.0 Blue E03RV20BL
Rozetka.ua (Київ)
2 053 грн.
← купити
Ліхтарик на брелок Fenix E03R V2.0 Gray E03RV20GR
Rozetka.ua (Київ)
1 993 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0 (500 люмен, 7 режимів, USB-C), синій
Rozetka.ua (Київ)
1 562 грн.
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0, синій
Rozetka.ua (Київ)
1 594 грн.
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0, синій
Rozetka.ua (Київ)
1 916 грн.
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0 Blue
Rozetka.ua (Київ)
2 061 грн.
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0, синій (00001111)
Rozetka.ua (Київ)
1 714 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, сірий (00001111)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліхтар ручний Fenix E03R V2.0 Синій (1047-E03RV20BL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0 Blue (E03RV20BL)
Rozetka.ua (Київ)
1 930 грн.
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0 Grey (E03RV20GR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0 (E03RV20BL)[28033]
Rozetka.ua (Київ)
2 154 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, синій
Rozetka.ua (Київ)
1 660 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0, синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0, синій
Rozetka.ua (Київ)
2 093 грн.
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0, синій
Rozetka.ua (Київ)
2 480 грн.
← купити
Ліхтарик на брелок Fenix E03R V2.0 Blue E03RV20BL
Rozetka.ua (Київ)
1 862 грн.
← купити
Ліхтарик на брелок Fenix E03R V2.0 Gray E03RV20GR
Rozetka.ua (Київ)
1 992 грн.
← купити
Ліхтар Наключний Fenix E03R V2.0 (500 Люмен 90 Метрів - Type-C) Синій
Rozetka.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, синій (A-017036)
Rozetka.ua (Київ)
1 944 грн.
← купити
Ліхтар наключний Fenix E03R V2.0, сірий (A-017035)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0 Blue (E03RV20BL)
Rozetka.ua (Київ)
2 075 грн.
← купити
Ліхтар Fenix E03R V2.0 Grey (E03RV20GR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fenix E03R V2.0, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліхтарик Fenix E03R V2.0. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліхтарик Fenix E03R V2.0 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія