шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни137Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ліхтарик Fenix HL16 AAA за ціною від 1385 грн.
Відео 5Фото 21

Характеристики та опис Fenix HL16 AAA

Вага (г): 97; Довжина (см): 6.4; Матеріал корпуса: метал/пластик; Світловідбивні елементи; Захист від вологи: IP66; Ударостійкість; елемент(и) живлення; Час роботи (режим Low) (год.): 100; Час роботи (режим High) (год): 8; Джерело живлення: 3xAAA; червоне світло; SOS; Дальність освітлення (м): 104; Піковий світловий потік (лм): 450
Колір
Типліхтар на лоб
Характеристики
Тип ламписвітлодіод з відбивачем
Модель діодаLuminus SST-20
Піковий світловий потік450 лм
Дальність освітлення104 м
Рівнів яскравості4
Додаткові режими2 шт.
SOS
червоне світло
Живлення
Джерело живлення3xAAA
Час роботи (режим High)8 год / 150 лм /
Час роботи (режим Low)100 год. / 5 лм /
Комплектація
Комплектаціяелемент(и) живлення
Інше
Ударостійкість
Захист від вологиIP66
Світловідбивні елементи
Матеріал корпусаметал/пластик
Довжина6.4 см
Вага97 г / з батарейками /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 385  до 2 176 грн.
Налобный фонарь Fenix розовый HL16 AAA HL16AAApink
Myfonarik.com.ua (Київ)
1 610 грн.
← купити
Ліхтар налобний Fenix HL16 AAA світло-зелений HL16AAAgreen
Moyo.ua (Київ)
1 530 грн.
← купити
Ліхтар туристичний Fenix HL16 Aaa Black (HL16AAAblack)
Stls.store (Київ)
← купити
Fenix HL16AAAblack
Mallprix.com (Київ)
1 501 грн.
← купити
Ліхтар налобний Fenix HL16 AAA чорний
АЛЛО (Київ)
← купити
Ліхтар Fenix HL16 AAA Pink (HL16AAApink) HL16AAApink
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ліхтар Fenix HL16 AAA Pink (HL16AAApink) HL16AAApink
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ліхтар FENIX HL16 AAA Зелений (HL16AAAgreen) HL16AAAgreen
FOXTROT.UA (Київ)
1 497 грн.
← купити
Ліхтар налобний Fenix HL16 AAA рожевий HL16AAApink
Fonarik.ua (Київ)
← купити
Fenix HL16 AAA Pink HL16AAAPink
COMFY.ua (Київ)
1 609 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fenix HL16 AAA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліхтарик Fenix HL16 AAA. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліхтарик Fenix HL16 AAA у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія