шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Fissman (тип)
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Fissman Fiore 14291 за ціною від 911 грн.

Характеристики та опис Fissman Fiore 14291

Комплектація: Країна походження бренду: Данія; Функції та можливості: індукційне дно; Антипригарне покриття; Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал сковороди: алюміній; Висота стінок (см): 1.5; Розмір: Макс. розмір (см): 20; Тип: для млинців
Колір
Тип
для млинців
Розмір
20 см
Висота стінок
1.5 см
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
індукційне дно
Країна походження бренду
Данія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  750 грн.    до  1150 грн.

від 911  до 1 149 грн.
Сковорода Fissman Fiore 22 см (14291)
Stls.store (Київ)
980 грн.
← купити
Сковорода для блинов Fissman 22 см 14291
Induction-ua.com (Київ)
911 грн.
← купити
Сковорода для млинців Fissman Fiore 22 см з антипригарним покриттям (FS 14291) 014291
Volod.in.ua (Київ)
← купити
Сковорода для млинців Fissman Fiore 22 см (14291F)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сковорідка для млинців Fissman Fiore 22 см (14291)
Rozetka.ua (Київ)
935 грн.
← купити
Сковорода для млинців Fissman Fiore алюмінієва з антипригарним покриттям Marble 22х1.5см Чорна (14291)
Rozetka.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Сковорода для млинців Fissman 22 см 14291
Rozetka.ua (Київ)
930 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fissman Fiore 14291, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Fissman Fiore 14291. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Fissman Fiore 14291 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія