шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Fissman (тип)
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Fissman Fiore 14295 за ціною від 1397 грн.

Характеристики та опис Fissman Fiore 14295

Комплектація: Країна походження бренду: Данія; механізм знімних ручок; Функції та можливості: індукційне дно; Антипригарне покриття; Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал сковороди: алюміній; Висота стінок (см): 5.4; Розмір: Макс. розмір (см): 28; Тип: класична
Колір
Тип
класична
Розмір
28 см
Висота стінок
5.4 см
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
індукційне дно
механізм знімних ручок
Країна походження бренду
Данія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  2000 грн.

від 1 397  до 2 481 грн.
Fissman Fiore 28x5.4 см (14295)
Stls.store (Київ)
1 796 грн.
← купити
Сковорода Fissman Fiore 28 см 14295
Induction-ua.com (Київ)
1 670 грн.
← купити
Сковорода Fissman Fiore 28 см з антипригарним покриттям та знімною ручкою (FS 14295) 014295
Volod.in.ua (Київ)
← купити
Сковорода Fissman Fiore 28x5.4 см зі знімною ручкою (14295)
Rozetka.ua (Київ)
1 685 грн.
← купити
Сковорода для смаження Fissman FIORE 28x5,4 см зі знімною ручкою (14295)
Rozetka.ua (Київ)
1 397 грн.
← купити
Сковорода Fissman Fiore 28см індукційна зі знімною ручкою (FN-14295)
Rozetka.ua (Київ)
2 135 грн.
← купити
Сковорода для жарки Fissman Fiore алюминиевая с антипригарным покрытием Marble 28х5.4см (14295)
Rozetka.ua (Київ)
2 055 грн.
← купити
Сковорода Fissman Fiore 28см (14295)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сковорода Fissman Fiore 28 см 14295
Rozetka.ua (Київ)
1 680 грн.
← купити
Сковорода Fissman Fiore 28см індукційна зі знімною ручкою FN-14295
Rozetka.ua (Київ)
2 481 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fissman Fiore 14295, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Fissman Fiore 14295. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Fissman Fiore 14295 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія