шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Fissman (тип)
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Fissman Grace 5018 за ціною від 1190 грн.

Характеристики та опис Fissman Grace 5018

Комплектація: Країна походження бренду: Данія; Функції та можливості: індукційне дно; Антипригарне покриття; Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал сковороди: алюміній; Висота стінок (см): 7; Розмір: Макс. розмір (см): 26; Тип: класична
Колір
Тип
класична
Розмір
26 см
Висота стінок
7 см
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
індукційне дно
Країна походження бренду
Данія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 190  до 2 894 грн.
Fissman Grace 26x7 см (5018)
Stls.store (Київ)
1 530 грн.
← купити
Сковорода без крышки Fissman Grace 26 см 5018
Induction-ua.com (Київ)
1 423 грн.
← купити
Сковорода глибока Fissman Grace 26 см з антипригарним покриттям (FS 5018) 005018
Volod.in.ua (Київ)
← купити
Сковорода Fissman Grace 26 см (5018)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сковорода-сотейник Fissman Grace 26см з антипригарним покриттям TouchStone (770)
Rozetka.ua (Київ)
1 928 грн.
← купити
Сковорода глибока Fissman GRACE 26x7 см (5018)
Rozetka.ua (Київ)
1 190 грн.
← купити
Сковорода-сотейник Fissman Grace 26см з антипригарним покриттям TouchStone (55442)
Rozetka.ua (Київ)
1 997 грн.
← купити
Сковорода-сотейник Fissman Grace 26см з антипригарним покриттям TouchStone (FN-5018)
Rozetka.ua (Київ)
1 823 грн.
← купити
Сковорода-стільник Fissman Grace 26см з антипригарним покриттям TouchStone
Rozetka.ua (Київ)
2 066 грн.
← купити
Сковорода-сотейник Fissman Grace 26см з антипригарним покриттям TouchStone (173150)
Rozetka.ua (Київ)
1 859 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fissman Grace 5018, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Fissman Grace 5018. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Fissman Grace 5018 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія