шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Fissman (тип)
жаровня
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Fissman Grace 5019 за ціною від 1294 грн.

Характеристики та опис Fissman Grace 5019

Комплектація: Країна походження бренду: Данія; Функції та можливості: індукційне дно; Антипригарне покриття; Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал сковороди: алюміній; Висота стінок (см): 7; Розмір: Макс. розмір (см): 28; Тип: класична
Колір
Тип
класична
Розмір
28 см
Висота стінок
7 см
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
індукційне дно
Країна походження бренду
Данія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 294  до 3 149 грн.
Fissman Grace 28x7.5 см (5019)
Stls.store (Київ)
1 664 грн.
← купити
Сковорода без крышки Fissman Grace 28 см 5019
Induction-ua.com (Київ)
1 548 грн.
← купити
Сковорода глибока Fissman Grace 28 см з антипригарним покриттям (FS 5019) 005019
Volod.in.ua (Київ)
← купити
Сковорода Fissman Grace 28 см (5019)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Сковорода Fissman Grace 28 см 5019 + Крышка с металлическим ободом 28 см ig-2805
Induction-ua.com (Київ)
1 641 грн.
← купити
Комплект Сковорода Fissman Grace 28 см 5019 + Крышка с металлическим ободом 28 см ig-2805 5019+ig-2805
Kitchen.ua (Київ)
← купити
Сковорода-сотейник Fissman Grace 28см з антипригарним покриттям TouchStone (772)
Rozetka.ua (Київ)
2 082 грн.
← купити
Сковорода глибока Fissman GRACE 28x7,5 см (5019)
Rozetka.ua (Київ)
1 294 грн.
← купити
Сковорода-сотейник Fissman Grace 28см з антипригарним покриттям TouchStone (55443)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сковорода-сотейник Fissman Grace 28см з антипригарним покриттям TouchStone (FN-5019)
Rozetka.ua (Київ)
1 980 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fissman Grace 5019, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Fissman Grace 5019. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Fissman Grace 5019 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія