шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Fissman (тип)
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Fissman Rebusto 4229 за ціною від 2569 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Fissman Rebusto 4229

Комплектація: Країна походження бренду: Данія; використання в духовці; миття в посудомийці; допоміжна ручка; механізм знімних ручок; Функції та можливості: індукційне дно;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам' Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал сковороди: литий алюміній; Висота стінок (см): 7.4
Колір
Тип
глибока сковорідка
Розмір
28 см
Висота стінок
7.4 см
Матеріал сковороди
литий алюміній
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
індукційне дно
механізм знімних ручок
допоміжна ручка
миття в посудомийці
використання в духовці
Країна походження бренду
Данія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 569  до 4 561 грн.
Fissman 4229
Stls.store (Київ)
3 303 грн.
← купити
Сковорода без крышки Fissman Rebusto 28 см 4229
Induction-ua.com (Київ)
3 072 грн.
← купити
Сковорода глибока Fissman Rebusto 28 см з антипригарним покриттям та знімною ручкою (FS 4229) 004229
Volod.in.ua (Київ)
← купити
Сковорода Fissman Rebusto зі знімною ручкою 28 см (4229F)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Сковорода Fissman Rebusto 28 см 4229 + Крышка с металлическим ободом 28 см ig-2805
Induction-ua.com (Київ)
3 059 грн.
← купити
Комплект Сковорода Fissman Rebusto 28 см 4229 + Крышка с металлическим ободом 28 см ig-2805 4229+ig-2805
Kitchen.ua (Київ)
← купити
Глибока сковорода Fissman REBUSTO 28x7,4 см (4229)
Rozetka.ua (Київ)
2 569 грн.
← купити
Сковорода-сотейник Fissman Rebusto 28см зі знімною ручкою (FN-4229)
Rozetka.ua (Київ)
3 903 грн.
← купити
Сковорода Fissman Rebusto terra 28х7.4см з індукційним дном і кам'яним антипригарним покриттям (4229)
Rozetka.ua (Київ)
3 730 грн.
← купити
Сковорода Fissman Rebusto 28см (4229)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fissman Rebusto 4229, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Fissman Rebusto 4229. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Fissman Rebusto 4229 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія