шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Fossibot F106 Pro

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Fossibot F106 Pro за ціною від 7987 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Fossibot F106 Pro

Вага (г): 470; Розміри (мм): 174.2x82.4x22.3; зарядний пристрій; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 12000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; повноцінний ліхтарик; гіроскоп; шумопоглинання; FM-приймач; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.0
Колір
діагональ дисплея
6.58 "
роздільна здатність екрану
2408х1080 (20:9)
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
12000 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
174.2x82.4x22.3 мм
Вага
470 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  9750 грн.

від 7 987  до 9 274 грн.
Fossibot Смартфон Fossibot F106 Pro 8/256GB Black
MTA.ua (Київ)
8 099 грн.
← купити
Fossibot F106 Pro 8/256GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Смартфон Fossibot F106 Pro 8/256Gb Iron Gray Global version
Techno-kym.com.ua (Київ)
8 082 грн.
← купити
Fossibot F106 Pro 8/256GB Black
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Fossibot F106 Pro 8/256GB Black
Limon.in.ua (Хмельницький)
8 199 грн.
← купити
Смартфон Fossibot F106 Pro 8/256GB Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 691 грн.
← купити
Смартфон Fossibot F106 Pro 8/256GB Iron Gray (EU)
Zhuk.ua (Київ)
8 118 грн.
← купити
Смартфон Fossibot F106 Pro 8/256Gb Iron Grey
Sota.store (Київ)
8 119 грн.
← купити
Fossibot F106 Pro 8/256GB Night Vision Camera Black Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
8 178 грн.
← купити
Смартфон Fossibot F106 Pro 8/256Gb Black (Global) NFC
MAUDAU (Київ)
8 458 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fossibot F106 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Fossibot F106 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Fossibot F106 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія