шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни75Опис Відгуки  Обговорення1Корисне2Аксесуари
Купити смарт годинник Xiaomi Watch 5 за ціною від 4927 грн.
Відео 7Фото 4

Характеристики та опис Xiaomi Watch 5

Вага (г): 56; Розміри (мм): 47x47x12.3; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM);ястя (мм): 135 – 205; Ремінець на зап' Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: сталь; Ємність акумулятора (мАгод): 930; Зарядка пристрою: магнітна; гіроскоп; акселерометр; Система оплати: безконтактна оплата Google Wallet
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.4
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
карти
ведення по GPS-треку
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Датчик освітлення
Wi-Fi 4 (802.11n) 2.4ГГц
NFC
безконтактна оплата Google Wallet
акселерометр
гіроскоп
Час роботи (активний режим)
96 год / с Always-on Display /
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
47x47x12.3 мм
Вага
56 г / без ремінця /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11500 грн.    до  15500 грн.

від 4 927  до 17 999 грн.
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL)
Justbuy.com.ua (Київ)
13 259 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL) BHR07WPGL
Click.ua (Київ)
13 274 грн.
← купити
Xiaomi Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Juniper Green (BHR07WPGL)
MTA.ua (Київ)
13 499 грн.
← купити
Смарт-годинник XIAOMI Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL) BHR07WPGL
FOXTROT.UA (Київ)
12 999 грн.
← купити
Годинник Xiaomi Watch 5 Зелений Juniper Green Strap BHR07WPGL Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black (Global)
Stls.store (Київ)
11 999 грн.
← купити
Xiaomi Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL) BHR07WRGL
Jabko.ua (Львів)
14 749 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL) BHR07WRGL
Openshop.ua (Київ)
14 421 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black (Global)
Цифра (Київ)
11 799 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black (BHR07WRGL)
Touch (Дніпро)
13 999 грн.
← купити
Смарт-часы Xiaomi Watch 5 Black (BHR07WRGL) BHR07WRGL
Secunda.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-часы Xiaomi Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL)
Mobileplanet.ua (Одеса)
13 828 грн.
← купити
Смарт-часы Xiaomi Watch 5 Black (BHR07WRGL)
Deka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Juniper Green (BHR07WPGL)
Soho.com.ua (Київ)
13 859 грн.
← купити
Redmi Watch 5 сріблястий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 927 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
13 240 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL) BHR07WPGL
icom.net.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL) Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL)
Denika.ua (Харків)
13 067 грн.
← купити
Годинник Xiaomi Watch 5 Зелений Juniper Green Strap BHR07WPGL Акція!
Mi.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black Strap BHR07WRGL
Citrus.ua (Київ)
15 999 грн.
← купити
Xiaomi Watch 5 Зеленый Juniper Green Strap BHR07WPGL
Tehnomart.com (Київ)
13 534 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black (BHR07WRGL)
Vector-d.ua (Дніпро)
← купити
Смарт годинник Xiaomi Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL) BHR07WRGL
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
13 107 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Juniper Green Strap (BHR07WPGL) UA BHR07WPGL
Sota.store (Київ)
12 799 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap (bhr07wpgl) ua ucrf
Tviy-Dim.com (Київ)
14 246 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Чорний Black Strap BHR07WRGL
Кібернетики (Київ)
← купити
Xiaomi Watch 5 Green Watch5Green
COMFY.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL) Смарт-годинник Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL)
Kvshop.com.ua (Київ)
15 177 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL) BHR07WPGL
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
13 679 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL) BHR07WRGL
Click.ua (Київ)
14 468 грн.
← купити
Xiaomi Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black (BHR07WRGL)
MTA.ua (Київ)
12 599 грн.
← купити
Смарт-годинник XIAOMI Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL) BHR07WRGL
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Годинник Xiaomi Watch 5 Чорний Black Strap BHR07WRGL Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL) BHR07WPGL
Jabko.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL) BHR07WPGL
Openshop.ua (Київ)
13 730 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green (Global)
Цифра (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Juniper Green (BHR07WPGL)
Touch (Дніпро)
14 399 грн.
← купити
Смарт-часы Xiaomi Watch 5 Juniper Green (BHR07WPGL) BHR07WPGL
Secunda.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-часы Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL)
Mobileplanet.ua (Одеса)
14 672 грн.
← купити
Смарт-часы Xiaomi Watch 5 Juniper Green (BHR07WPGL)
Deka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black (BHR07WRGL)
Soho.com.ua (Київ)
12 909 грн.
← купити
Redmi Watch 5 фіолетового кольору
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 327 грн.
← купити
Годинник Xiaomi Watch 5 зелений
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
13 943 грн.
← купити
Годинник Xiaomi Watch 5 чорного кольору
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
15 165 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
13 834 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL) (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
14 939 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL) Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL)
Denika.ua (Харків)
← купити
Годинник Xiaomi Watch 5 Черный Black Strap BHR07WRGL Акція!
Mi.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap BHR07WPGL
Citrus.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Watch 5 Черный Black Strap BHR07WRGL
Tehnomart.com (Київ)
13 681 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Juniper Green (BHR07WPGL)
Vector-d.ua (Дніпро)
← купити
Смарт годинник Xiaomi Watch 5 Juniper Green Strap (BHR07WPGL) BHR07WPGL
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
13 230 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL) UA BHR07WRGL
Sota.store (Київ)
12 299 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Зелений Juniper Green Strap BHR07WPGL
Кібернетики (Київ)
← купити
Xiaomi Watch 5 Black Watch5Black
COMFY.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL) Смарт-годинник Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 (Black Strap) UA
Rozetka.ua (Київ)
15 699 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 (Green Strap) UA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 5 Чорний Black Strap BHR07WRGL (1189758)
Rozetka.ua (Київ)
11 917 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL)
Rozetka.ua (Київ)
14 621 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL)
Rozetka.ua (Київ)
14 978 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL)
Rozetka.ua (Київ)
16 248 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black (BHR07WRGL) [164216]
Rozetka.ua (Київ)
17 149 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Juniper Green (BHR07WPGL) [164217]
Rozetka.ua (Київ)
17 649 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 5 Black Strap (BHR07WRGL)
Rozetka.ua (Київ)
15 027 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap (BHR07WPGL)
Rozetka.ua (Київ)
16 119 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Green Strap BHR07WPGL Green
Rozetka.ua (Київ)
17 999 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 5 Black Strap BHR07WRGL Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт - годинник Xiaomi Watch 5 (BHR07WRGL) чорний ремінець
Rozetka.ua (Київ)
17 900 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Xiaomi Watch 5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Xiaomi Watch 5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Xiaomi Watch 5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія