шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни128Опис Відгуки1Обговорення4Корисне8Аксесуари
Купити смарт годинник Xiaomi Watch 2 Pro за ціною від 6639 грн.
Відео 7Фото 6

Характеристики та опис Xiaomi Watch 2 Pro

Вага (г): 55; Розміри (мм): 47.6x45.9x11.8; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM); Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: сталь; Ємність акумулятора (мАгод): 495; Зарядка пристрою: магнітна; гіроскоп; акселерометр; Система оплати: безконтактна оплата Google Wallet; NFC; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac) 2.4ГГц/5ГГц
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
карти
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Датчик освітлення
Wi-Fi 5 (802.11ac) 2.4ГГц/5ГГц
NFC
безконтактна оплата Google Wallet / залежно від регіону /
акселерометр
гіроскоп
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
47.6x45.9x11.8 мм
Вага
55 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  11000 грн.

Якщо готові раз в два дні ставити на зарядку тоді цей гаджет для вас
1 січня 2024, 12:18 #
Переваги:Повноцінний wr os можливість встановлювати будь які додатки

Недоліки:В порівнянні з пріоритаркою дуже маленький час роботи, у звичайному режимі два дні

Коментар:Це мій перший досвід з повноцінними wr os і це все на рівень вище за за пріоритарні ос

від 6 639  до 13 077 грн.
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Justbuy.com.ua (Київ)
6 639 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL) BHR7211GL
Click.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Xiaomi Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
MTA.ua (Київ)
8 299 грн.
← купити
Смарт-годинник XIAOMI Watch 2 Pro BT Silver (BHR7216GL) 1006733
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (1006733) 1006733
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL) BHR7211GL
Openshop.ua (Київ)
8 246 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL) BHR7211GL
ШО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Silver Case with Brown Leather Strap (Global)
Stls.store (Київ)
8 499 грн.
← купити
Xiaomi Watch 2 Pro Silver with Brown Leather Strap (BHR7216GL) BHR7216GL
Jabko.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Silver Case with Brown Leather Strap (Global)
Цифра (Київ)
8 399 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Silver (BHR7216GL)
Touch (Дніпро)
8 199 грн.
← купити
Xiaomi 1006733
Mallprix.com (Київ)
8 927 грн.
← купити
Смарт-часы Xiaomi Watch 2 Pro Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL) BHR7216GL
Secunda.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (1006733) 1006733
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Tehnomart.com (Київ)
8 294 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL) Watch 2 Pro Bluetooth Black
Denika.ua (Харків)
7 519 грн.
← купити
Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Mobileplanet.ua (Одеса)
7 292 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
13 073 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL) BHR7211GL
Sota.store (Київ)
8 820 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (1006733) (1006733)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro (1006733) Silver 1006733
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Soho.com.ua (Київ)
8 109 грн.
← купити
Годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth чорного кольору
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
12 870 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 886 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (1006733) 1006733
icom.net.ua (Київ)
8 533 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Nkt.ua (Київ)
9 092 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Silver (BHR7216GL) BHR7216GL
Gstore.com.ua (Прилуки)
7 249 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Redprice.sale (Львів)
13 070 грн.
← купити
Смарт-часы Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap
Mobaza.com.ua (Харків)
9 999 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro BT Black (чорний) BHR7211GL
Кібернетики (Київ)
← купити
Чорний смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro 46 мм з GPS TZEGW2PRBKXIA
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
12 376 грн.
← купити
Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL) Акція!
Mi.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL) BHR7211GL
Skay.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro BT (Black) BHR7211GL
Citrus.ua (Київ)
← купити
Смарт-часы Xiaomi Watch 2 Pro Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Deka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Vector-d.ua (Дніпро)
← купити
Смарт годинник Xiaomi Watch 2 Pro Silver Brown Leather Strap (BHR7216GL) BHR7216GL
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL) Watch2ProBluetoothSilverCasewithBrownLeatherSt
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap BHR7211GL Black
MAUDAU (Київ)
7 999 грн.
← купити
Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (1006733) 1006733
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL) NW52800
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (0001011634291)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Justbuy.com.ua (Київ)
8 179 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL) BHR7216GL
Click.ua (Київ)
9 042 грн.
← купити
Xiaomi Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Brown Leather Strap (BHR7216GL)
MTA.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL) BHR7216GL
Openshop.ua (Київ)
6 816 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Black Case with Black Fluororubber Strap (Global)
Stls.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Silver Case with Brown Leather Strap (UA)
Stls.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Black Case with Black Fluororubber Strap (Global)
Цифра (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Silver Case with Brown Leather Strap (UA)
Цифра (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Black (BHR7211GL)
Touch (Дніпро)
8 099 грн.
← купити
Xiaomi BHR7211GL
Mallprix.com (Київ)
9 259 грн.
← купити
Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL) Watch 2 Pro Bluetooth Silver Ca
Denika.ua (Харків)
7 243 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
9 803 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Silver/Brown (BHR7210GL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
10 634 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL) BHR7216GL
Sota.store (Київ)
7 065 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Soho.com.ua (Київ)
7 099 грн.
← купити
Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 649 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 742 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Black (BHR7211GL) BHR7211GL
Gstore.com.ua (Прилуки)
9 169 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Timesport.com.ua (Львів)
13 067 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Tomdom.in.ua (Львів)
13 076 грн.
← купити
Смарт-часы Xiaomi Watch 2 Pro Silver Case with Brown Leather Strap
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Saren.com.ua (Львів)
13 077 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL) 1006732
icom.net.ua (Київ)
8 950 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Timesport.com.ua (Львів)
9 287 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Silver/Brown (BHR7210GL)
Redprice.sale (Львів)
10 631 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Silver/Brown (BHR7210GL)
Timesport.com.ua (Львів)
10 628 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Silver/Brown (BHR7210GL)
Tomdom.in.ua (Львів)
10 637 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 553 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL) UA BHR7211GL
Sota.store (Київ)
8 165 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL) UA BHR7216GL
Sota.store (Київ)
8 396 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Silver/Brown (BHR7210GL)
Saren.com.ua (Львів)
10 638 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro BT Silver (BHR7216GL)
Кібернетики (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Redprice.sale (Львів)
9 800 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Timesport.com.ua (Львів)
9 797 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Tomdom.in.ua (Львів)
9 806 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro BHR7211GL Black Case with Black Fluororubber Strap
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap BHR7216GL
MAUDAU (Київ)
11 999 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (1006733)
MAUDAU (Київ)
10 414 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap 1006733
MAUDAU (Київ)
11 206 грн.
← купити
Smart Watch Xiaomi Watch 2 Pro BT Black (BHR7211GL) UA
MAUDAU (Київ)
8 741 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
MAUDAU (Київ)
7 210 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
MAUDAU (Київ)
9 865 грн.
← купити
Годинник розумний Xiaomi Watch 2 Pro BHR7216GL сріблястий корпус коричневий ремінець шкіра
MAUDAU (Київ)
12 200 грн.
← купити
Смарт годинник Xiaomi Watch 2 Pro BHR7211GL чорний
MAUDAU (Київ)
10 190 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (1006733)
MAUDAU (Київ)
10 218 грн.
← купити
Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL) 45888
Kvshop.com.ua (Київ)
9 177 грн.
← купити
Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL) 45887
Kvshop.com.ua (Київ)
7 777 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL) NW52801
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 801 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL) BHR7211GL
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
9 306 грн.
← купити
Smart Watch Xiaomi Watch 2 Pro BT Black (BHR7211GL) UA MO-77971
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Smart Watch Xiaomi Watch 2 Pro BT Silver (BHR7216GL) UA MO-77972
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap UA
Rozetka.ua (Київ)
9 399 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap UA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (1006733)
Rozetka.ua (Київ)
11 118 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Rozetka.ua (Київ)
11 050 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Rozetka.ua (Київ)
9 667 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Rozetka.ua (Київ)
10 560 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Rozetka.ua (Київ)
10 986 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Str (1006732)
Rozetka.ua (Київ)
10 435 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (1006733)
Rozetka.ua (Київ)
11 834 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Silver (BHR7216GL) [99069]
Rozetka.ua (Київ)
10 499 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Black (BHR7211GL) [97695]
Rozetka.ua (Київ)
10 349 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Rozetka.ua (Київ)
10 605 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Rozetka.ua (Київ)
8 747 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro BT Black (BHR7211GL)
Rozetka.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro BT Silver (BHR7216GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Rozetka.ua (Київ)
8 872 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Rozetka.ua (Київ)
8 547 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Rozetka.ua (Київ)
11 159 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro BHR7211GL Black Case with Black Fluororubber Strap
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap BHR7211GL Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap BHR7216GL
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Rozetka.ua (Київ)
9 795 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Rozetka.ua (Київ)
11 801 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Str (1006732)
Rozetka.ua (Київ)
12 525 грн.
← купити
Годинник розумний Xiaomi Watch 2 Pro BHR7216GL сріблястий корпус коричневий ремінець шкіра
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Xiaomi Watch 2 Pro BHR7211GL чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Rozetka.ua (Київ)
10 728 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL)
Rozetka.ua (Київ)
8 300 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Black Case with Black Fluororubber Strap (BHR7211GL)
Rozetka.ua (Київ)
10 200 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Xiaomi Watch 2 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Xiaomi Watch 2 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Xiaomi Watch 2 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія