шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни158Опис Відгуки  Обговорення4Корисне9Аксесуари
Купити смарт годинник Xiaomi Watch 2 за ціною від 5450 грн.
Відео 14Фото 15

Характеристики та опис Xiaomi Watch 2

Вага (г): 37; Розміри (мм): 47.5x45.9x11.8; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM);ястя (мм): 140 – 210; Ремінець на зап' Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: алюміній; Ємність акумулятора (мАгод): 495; Зарядка пристрою: магнітна; гіроскоп; акселерометр; Система оплати: безконтактна оплата Google Wallet
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
карти
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Датчик освітлення
Wi-Fi 5 (802.11ac) 2.4ГГц/5ГГц
NFC
безконтактна оплата Google Wallet
акселерометр
гіроскоп
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
47.5x45.9x11.8 мм
Вага
37 г / без ремінця /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  8250 грн.

Е функція падіння і Читать...
PriceHub AI23 листопада 2025, 04:37
Так, Xiaomi Watch 2 має функцію виявлення падіння, а також вимірювання атмосферного тиску. Ці функції дозволяють користувачам отримувати додаткову інформацію про своє здоров'я та безпеку під час активностей.
[Відповідь базується на характеристиках продукту, які вказують на наявність функції виявлення падіння та вимірювання тиску в Xiaomi Watch 2. Ці функції є частиною його можливостей для моніторингу здоров'я та активності.]
від 5 450  до 9 999 грн.
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Justbuy.com.ua (Київ)
5 909 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) BHR8034GL
Click.ua (Київ)
7 234 грн.
← купити
Xiaomi Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
MTA.ua (Київ)
6 399 грн.
← купити
Смарт-годинник XIAOMI Watch 2 Silver/Gray Strap (BHR8034GL) 1025027
FOXTROT.UA (Київ)
6 999 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) (1025027) 1025027
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black Tpu Strap (BHR8035GL) BHR8035GL
Openshop.ua (Київ)
6 569 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case with Black Tpu Strap (Global)
Stls.store (Київ)
6 799 грн.
← купити
Xiaomi Watch 2 Sliver (BHR8034GL) BHR8034GL
Jabko.ua (Львів)
6 239 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case with Black Tpu Strap (Global)
Цифра (Київ)
6 699 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Touch (Дніпро)
← купити
Xiaomi 1025027
Mallprix.com (Київ)
7 175 грн.
← купити
Смарт-часы Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) BHR8034GL
Secunda.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) (1025027) 1025027
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 459 грн.
← купити
Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Tehnomart.com (Київ)
6 540 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL) Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL
Denika.ua (Харків)
6 663 грн.
← купити
Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap Watch2SliverCaseWithGrayTPUStrap
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 661 грн.
← купити
Смарт-часы Xiaomi Watch 2 Silver Case with Gray TPU Strap (BHR8034GL) (Global Version)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
7 022 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) (1025027) (1025027)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 (1025027) Sliver 1025027
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Годинник Xiaomi Watch 2 чорного кольору
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 649 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 291 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) (1025027) 1025027
icom.net.ua (Київ)
6 883 грн.
← купити
Смарт-часы Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL) (1025028)
Q-techno.com.ua (Київ)
6 724 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL) BHR8035GL
Gstore.com.ua (Прилуки)
7 089 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Кібернетики (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 46 мм з GPS, чорний TZEGWATCH2BK
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
7 265 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) Акція!
Mi.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Mobileplanet.ua (Одеса)
6 223 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Easybay.com.ua (Київ)
7 104 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap
Citrus.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Vector-d.ua (Дніпро)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 792 грн.
← купити
Смарт-часы Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Deka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case with Black TPU Strap (BHR8035GL) UA BHR8035GL
Sota.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black tpu Strap (bhr8035gl)
Tviy-Dim.com (Київ)
6 854 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver with Gray TPU Strap Global (BHR8034GL) BHR8034GL
Skay.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 BHR8035GL Black
MAUDAU (Київ)
5 999 грн.
← купити
Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) mj-063018
Kvshop.com.ua (Київ)
6 577 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL) NW56764
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (001011707674)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Justbuy.com.ua (Київ)
6 439 грн.
← купити
Xiaomi Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
MTA.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Xiaomi Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan with Beige Leather Strap (BHR9306GL)
MTA.ua (Київ)
7 299 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Годинник Xiaomi Watch 2 Titan BHR9306GL Gray Case White Leather Strap Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan BHR9306GL Gray Case White Leather Strap (1093970) 1093970
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray Tpu Strap (BHR8034GL) BHR8034GL
Openshop.ua (Київ)
6 252 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case with Gray Tpu Strap (Global)
Stls.store (Київ)
6 299 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case with Gray Tpu Strap (Global)
Цифра (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case with Gray Tpu Strap (UA)
Цифра (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan Gray Case with White Leather Strap (UA)
Цифра (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray Strap (BHR8034GL)
Touch (Дніпро)
6 349 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan BHR9306GL Gray Case White Leather Strap (1093970) 1093970
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Redprice.sale (Львів)
5 453 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL
Denika.ua (Харків)
6 188 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan Gray Case with White Leather Strap (BHR9306GL) Watch 2 Titan Gray Case with White Leathe
Denika.ua (Харків)
7 218 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Redprice.sale (Львів)
5 658 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Timesport.com.ua (Львів)
5 655 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 664 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 456 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan Gray Case with White Leather Strap (BHR9306GL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 944 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Saren.com.ua (Львів)
5 665 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan BHR9306GL Gray Case White Leather Strap (1093970) (1093970)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Годинник Xiaomi Watch 2 сріблястий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 490 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 937 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 706 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan BHR9306GL Gray Case White Leather Strap (1093970) 1093970
icom.net.ua (Київ)
← купити
Смарт-часы Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) (1025027)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan BHR9306GL Gray Case White Leather Strap (1093970)
Q-techno.com.ua (Київ)
7 284 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray Strap (BHR8034GL) BHR8034GL
Gstore.com.ua (Прилуки)
6 309 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan White Strap (BHR9306GL)
Кібернетики (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Strap (BHR8035GL) чорний
Кібернетики (Київ)
← купити
Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 46 мм із GPS сірого кольору TZEGWATCH2GR
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
8 246 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan Gray Case with White Leather Strap (BHR9306GL)
Timesport.com.ua (Львів)
8 938 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan Gray Case with White Leather Strap (BHR9306GL)
Redprice.sale (Львів)
8 941 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan Gray Case with White Leather Strap (BHR9306GL)
Tomdom.in.ua (Львів)
8 947 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Easybay.com.ua (Київ)
6 261 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL) UA
Easybay.com.ua (Київ)
7 193 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) UA
Easybay.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan Gray Case with White Leather Strap (BHR9306GL) UA
Easybay.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Timesport.com.ua (Львів)
7 448 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan Gray Case with White Leather Strap (BHR9306GL)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Mobileplanet.ua (Одеса)
7 146 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 269 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan Gray Case with White Leather Strap (BHR9306GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 035 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 045 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Timesport.com.ua (Львів)
5 450 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case with Gray TPU Strap (BHR8034GL) UA BHR8034GL
Sota.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case with Black TPU Strap (BHR8035GL) BHR8035GL
Sota.store (Київ)
7 065 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case with Gray TPU Strap (BHR8034GL) BHR8034GL
Sota.store (Київ)
6 075 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan Gray Case with White Leather Strap (BHR9306GL) UA BHR9306GL
Sota.store (Київ)
6 784 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray tpu Strap (bhr8034gl) (1025027)
Tviy-Dim.com (Київ)
7 399 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray tpu Strap (bhr8034gl)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan bhr9306gl Gray Case White Leather Strap (1093970)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Gray Strap (BHR8034GL)срібний
Tviy-Dim.com (Київ)
7 853 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 BHR8034GL Sliver
MAUDAU (Київ)
9 999 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 BHR8035GL Black Case With Black TPU Strap
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 BHR8034GL Sliver Case With Gray TPU Strap
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 BHR9306GL Titan White Strap
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
MAUDAU (Київ)
6 776 грн.
← купити
Розумний годинник Xiaomi Watch 2 BHR8035GL чорний
MAUDAU (Київ)
7 840 грн.
← купити
Розумний годинник Xiaomi Watch 2 сріблястий сірий ремінець (BHR8034GL)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) (1025027)
MAUDAU (Київ)
8 110 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan BHR9306GL Gray Case White Leather Strap (1093970)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
MAUDAU (Київ)
8 050 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan BHR9306GL Gray Case White Leather Strap (1093970)
MAUDAU (Київ)
8 927 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap BHR8034GL 1025027
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
MAUDAU (Київ)
6 964 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
MAUDAU (Київ)
6 629 грн.
← купити
Smart Watch Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL) Black UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Smart Watch Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray Strap (BHR8034GL) UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Розумний годинник Xiaomi Watch 2 BHR8035GL чорний
MAUDAU (Київ)
7 404 грн.
← купити
Розумний годинник Xiaomi Watch 2 сріблястий сірий ремінець (BHR8034GL)
MAUDAU (Київ)
7 999 грн.
← купити
Розумний годинник Xiaomi Watch 2 Titan White Strap BHR9306GL
MAUDAU (Київ)
8 700 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan BHR9306GL Gray Case White Leather Strap (1093970)
MAUDAU (Київ)
8 042 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) (1025027)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case with Gray TPU Strap (BHR8034GL) (Global Version)
MAUDAU (Київ)
8 286 грн.
← купити
Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL) EU Смарт-годинник Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR803
Kvshop.com.ua (Київ)
7 177 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) NW57048
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 253 грн.
← купити
Smart Watch Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL) Black UA MO-81220
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Smart Watch Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray Strap (BHR8034GL) UA MO-83527
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) (1025027)
Rozetka.ua (Київ)
8 821 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap UA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap UA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap Global
Rozetka.ua (Київ)
6 899 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Rozetka.ua (Київ)
8 710 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) (1025027)
Rozetka.ua (Київ)
8 239 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL) (1025028)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan BHR9306GL Gray Case White Leather Strap (1093970)
Rozetka.ua (Київ)
8 822 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) (1025027)
Rozetka.ua (Київ)
9 490 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan BHR9306GL Gray Case White Leather Strap (1093970)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) (1025027)
Rozetka.ua (Київ)
8 622 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL) [102293]
Rozetka.ua (Київ)
8 199 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray Strap (BHR8034GL) [106033]
Rozetka.ua (Київ)
8 099 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL) (1025027)
Rozetka.ua (Київ)
9 302 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Titan BHR9306GL Gray Case White Leather Strap (1093970)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Rozetka.ua (Київ)
8 448 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Rozetka.ua (Київ)
9 250 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Rozetka.ua (Київ)
7 715 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Rozetka.ua (Київ)
7 302 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 2 Titan Gray Case with White Leather Strap (BHR9306GL)
Rozetka.ua (Київ)
8 517 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 BHR8035GL Black Case With Black TPU Strap
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 BHR8035GL Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 BHR9306GL Titan White Strap
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Rozetka.ua (Київ)
9 599 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Sliver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Rozetka.ua (Київ)
9 011 грн.
← купити
Розумний годинник Xiaomi Watch 2 BHR8035GL чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумний годинник Xiaomi Watch 2 сріблястий сірий ремінець (BHR8034GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумний годинник Xiaomi Watch 2 Titan White Strap BHR9306GL
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Xiaomi Watch 2 Сріблястий Case With Сірий TPU Strap (BHR8034GL)
Rozetka.ua (Київ)
9 765 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Silver Case With Gray TPU Strap (BHR8034GL)
Rozetka.ua (Київ)
8 204 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Xiaomi Watch 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Xiaomi Watch 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Xiaomi Watch 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія