шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне8
Купити подрібнювач відходів Franke Slim 100 за ціною від 15259 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Franke Slim 100

Вага (кг): 7.75; Габарити (мм): 386x160; Кількість обертів (об/хв): 2750; Потужність (к.с.): 1
Потужність
1 к.с.
Кількість обертів
2750 об/хв
Матеріал камери
пластик
Захист від перевантаження
Габарити (ВхД)
386x160 мм
Вага
7.75 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 15 259  до 18 721 грн.
Franke SLIM 100 134.0715.095
F-market.com.ua (Київ)
16 640 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 100 (134.0715.095)
Redprice.sale (Львів)
16 899 грн.
← купити
Franke Franke Slim 100 (134.0715.095) 134.0715.095
Венкон (Київ)
← купити
Franke Slim 100 (134.0715.095) офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
15 499 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів FRANKE Elite Slimline 920Вт 860мл NT-134.0715.095
Drop.ua (Київ)
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 100 (134.0715.095)
Semtech.com.ua (Луцьк)
16 902 грн.
← купити
Подрібнювач відходів Franke Elite Slimline SLIM 100 134.0715.095
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
16 631 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Franke Slim 100 (134.0715.095)
Elmir.com.ua (Дніпро)
15 598 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів Elite Slimline 100 (134.0715.095) Franke 134.0715.095
Kram-market.com.ua (Львів)
15 599 грн.
← купити
Подрібнювач харчових відходів FRANKE SLIM 100 (134.0715.095)
Nota-bene.com.ua (Київ)
15 308 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Franke Slim 100, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: подрібнювач відходів Franke Slim 100. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на подрібнювач відходів Franke Slim 100 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія