шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ДБЖ FrimeCom GP-800 за ціною від 2153 грн.
Фото 4

Характеристики та опис FrimeCom GP-800

Розміри (мм): 143x99x315; Форма вихідного сигналу: подібна до синусоїди (апроксимована); Номінальна вихідна потужність (Вт): 480; Пікова вихідна потужність (ВА): 800; Діапазон вхідної напруги (В): 140 – 290; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Час перемикання на батарею (мс): 8; Форм-фактор: звичайний (Tower)
Тип
резервне
Форм-фактор
звичайний (Tower)
Час перемикання на батарею
8 мс
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги
140 – 290 В
Пікова вихідна потужність
800 ВА
Номінальна вихідна потужність
480 Вт
Форма вихідного сигналу
подібна до синусоїди (апроксимована)
Розміри (ВхШхГ)
143x99x315 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1800 грн.    до  2900 грн.

від 2 153  до 3 269 грн.
ДБЖ FrimeCom GP-800, AVR, пластик (FrimeCom GP-800)
Nkt.ua (Київ)
2 153 грн.
← купити
FrimeCom FrimeCom GP-800
Mallprix.com (Київ)
2 199 грн.
← купити
Джерело безперебійного живлення FrimeCom GP-800
Click.ua (Київ)
2 591 грн.
← купити
Джерело безперебійного живлення FrimeCom gp-800
Tviy-Dim.com (Київ)
2 279 грн.
← купити
Резервне Дбж FrimeCom GP-800
Openshop.ua (Київ)
2 601 грн.
← купити
Резервне ДБЖ FrimeCom GP-800
Redprice.sale (Львів)
2 434 грн.
← купити
ДБЖ FrimeCom GP-800, AVR, пластик
Foroom.com.ua (Київ)
2 398 грн.
← купити
Джерело безперебійного живлення FrimeCom GP-800
E-server.com.ua (Київ)
2 364 грн.
← купити
Резервне ДБЖ FrimeCom GP-800
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 437 грн.
← купити
Резервне ДБЖ FrimeCom GP-800
Denika.ua (Харків)
2 159 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати FrimeCom GP-800, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж FrimeCom GP-800. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж FrimeCom GP-800 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія