шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Відеокарта Gainward GeForce RTX 5070 Python III

Ціни2Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити відеокарта Gainward GeForce RTX 5070 Python III за ціною від 39310 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Gainward GeForce RTX 5070 Python III

Займає слотів: 2; Рекомендована потужність БЖ від (Вт): 750; Додаткове живлення: 16 pin; Кількість вентиляторів: 3 шт.; Охолодження: активне (кулер); DisplayPort (шт): 3; HDMI (шт): 1;яті (Мбіт/с): 28000; Швидкість пам' Максимальна частота (Boost Clock) (МГц): 2512; Розрядність шини (біт): 192; Тип пам’яті: GDDR7
ПідключенняPCIe v5.0 16x
Графічний процесор
Модель GPUGeForce RTX 5070
АрхітектураBlackwell
Об'єм пам'яті12 ГБ
Тип пам’ятіGDDR7
Розрядність шини192 біт
Максимальна частота (Boost Clock)2512 МГц
Швидкість пам'яті28000 Мбіт/с
Техпроцес4 нм
Макс. роздільна здатність7680x4320 пікс.
Роз'єми підключення
HDMI1 шт
Версія HDMIv2.1b
DisplayPort3 шт
Версія DisplayPortv.2.1b
Програмна частина
Версія DirectX12 Ultimate
Версія OpenGL4.6
Потокових процесорів6144
Тензорних ядер192
RT ядер48
Текстурних блоків192
Тест Passmark G3D Mark28165 points
Інше
Макс. моніторів, що підключаються4
Охолодженняактивне (кулер)
Кількість вентиляторів3 шт.
Додаткове живлення16 pin
Рекомендована потужність БЖ від750 Вт
Довжина292 мм / 292x117x41 /
Висота117 мм
Займає слотів2
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  33000 грн.    до  45000 грн.
Palit GeForce RTX 5070 Ga...
від 39 152 грн.
MSI GeForce RTX 5070 12G ...
від 32 795 грн.
INNO3D GeForce RTX 5070 X...
від 36 999 грн.
від 35 800 грн.
Gigabyte GeForce RTX 5070...
від 34 199 грн.
Asus GeForce RTX 5070 Pri...
від 31 399 грн.
від 32 399 грн.
PNY GeForce RTX 5070 Trip...
від 36 784 грн.
від 33 011 грн.
від 32 099 грн.
від 37 899 грн.
Gainward GeForce RTX 5070...
від 42 589 грн.
ZOTAC GeForce RTX 5070 AM...
від 34 139 грн.
Asus GeForce RTX 5070 TUF OC
від 31 499 грн.
PNY GeForce RTX 5070 OC T...
від 32 996 грн.
ZOTAC GeForce RTX 5070 SOLID
від 34 435 грн.
від 43 506 грн.
від 29 943 грн.
Palit GeForce RTX 5070 In...
від 31 545 грн.
Asus GeForce RTX 5070 Prime
від 30 599 грн.
ZOTAC GeForce RTX 5070 SO...
від 29 199 грн.
від 31 134 грн.
Palit GeForce RTX 5070 Wh...
від 31 101 грн.
INNO3D GeForce RTX 5070 T...
від 34 499 грн.
від 33 800 грн.
ZOTAC GeForce RTX 5070 Tw...
від 35 484 грн.

від 39 310  до 39 319 грн.
Відеокарта Gainward GeForce RTX 5070 Python III (NE75070019K9-GB2050T)
Tomdom.in.ua (Львів)
39 319 грн.
← купити
Відеокарта Gainward GeForce RTX 5070 Python III (NE75070019K9-GB2050T)
Timesport.com.ua (Львів)
39 310 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gainward GeForce RTX 5070 Python III, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відеокарта Gainward GeForce RTX 5070 Python III. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відеокарта Gainward GeForce RTX 5070 Python III у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія