шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення2Корисне  Комплектуючі
Купити корпус Gamemax Aero Mini за ціною від 1833 грн.
Відео 9Фото 12

Характеристики та опис Gamemax Aero Mini

Місць для СРО: 1; Розмір СРО спереду: 240мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 6; Місць для вентиляторів зверху: 2x120мм; Місць для вентиляторів спереду: 3x120мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 4; Отворів під слоти розширення: 4; Внутрішніх відсіків 2,5": 2
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
415x193x393 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
4 шт
Додатково
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 833  до 2 581 грн.
Корпус Gamemax Aero Mini
Artline.ua (Київ)
1 959 грн.
← купити
Корпус GameMax Aero Mini Black без БЖ
Click.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Корпус GAMEMAX Aero Mini
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Корпус MICRO ATX без блока живлення front panel with full mesh, V 1.62 PWM +ARGB Hub Aero Mini
Nkt.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Gamemax Aero Mini
Itbox.ua (Київ)
← купити
Gamemax Aero Mini
Mallprix.com (Київ)
1 833 грн.
← купити
GameMax Aero Mini ARGB Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
GAMEMAX Aero Mini
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Gamemax Aero Mini
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус GAMEMAX Aero Mini ARGB Tempered Glass без БП Black
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус Gamemax Aero Mini
Denika.ua (Харків)
1 871 грн.
← купити
Корпус GameMax Aero Mini Без БЖ UA
Sota.store (Київ)
← купити
Gamemax Micro ATX без БП (Aero Mini) MicroATXбезБП(AeroMini)
COMFY.ua (Київ)
2 009 грн.
← купити
Корпус GameMax Aero Mini Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 194 грн.
← купити
GAMEMAX Aero Mini
Tehnomart.com (Київ)
1 862 грн.
← купити
Корпус Gamemax (Aero Mini) Black Aero Mini
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Gamemax Aero Mini
Q-techno.com.ua (Київ)
2 047 грн.
← купити
Корпус GAMEMAX Aero Mini
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Корпус Gamemax Aero Mini
E-server.com.ua (Київ)
1 929 грн.
← купити
Корпус GameMax Aero Mini Black
Zaua.store (Львів)
2 191 грн.
← купити
Корпус для ПК Gamemax Aero Mini
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 849 грн.
← купити
Корпус GameMax Aero Mini
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Gamemax Aero Mini — Корпус Aero Mini ARGB TG, Mini-Tower, micro-ATX, без БЖ, Black
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Корпус Gamemax Aero Mini Black with window
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус MICRO ATX без блока живлення Aero Mini
Кібернетики (Київ)
1 889 грн.
← купити
Корпус GameMax Aero Mini (Aero Mini) Без БП
MAUDAU (Київ)
2 253 грн.
← купити
GAMEMAX Корпус для ПК GAMEMAX Aero Mini Black
MTA.ua (Київ)
← купити
GameMax Gamemax Aero Mini Корпус Gamemax Aero Mini
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус GameMax Aero Mini (Aero Mini) Без БП
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус GameMax Aero Mini Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус GameMax Aero Mini Black
Comtrading.ua (Київ)
2 374 грн.
← купити
Корпус GameMax Aero Mini Black
Timesport.com.ua (Львів)
2 188 грн.
← купити
Корпус для пк / корпус для комп'ютера Gamemax Aero Mini Micro ATX без блоку живлення front panel with full mesh/V 1.62 PWM+A
Rozetka.ua (Київ)
2 516 грн.
← купити
Корпус Gamemax Aero Mini 257760
Rozetka.ua (Київ)
2 217 грн.
← купити
Корпус Gamemax Aero Mini
Rozetka.ua (Київ)
2 130 грн.
← купити
Корпус Gamemax Aero Mini
Rozetka.ua (Київ)
2 232 грн.
← купити
Корпус Gamemax Aero Mini Micro ATX без блока живлення front panel with full mesh/V 1.62 PWM+ARGB Hub
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Gamemax Aero Mini
Rozetka.ua (Київ)
2 325 грн.
← купити
Корпус Gamemax Aero Mini[2086]
Rozetka.ua (Київ)
2 337 грн.
← купити
Корпус Gamemax Aero Mini
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Корпус GameMax Aero Mini (Aero Mini) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
2 088 грн.
← купити
GameMax Aero Mini ARGB Black
Rozetka.ua (Київ)
1 976 грн.
← купити
Корпус GAMEMAX Aero Mini
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Gamemax Aero Mini (ek03505)
Rozetka.ua (Київ)
2 283 грн.
← купити
Корпус GameMax Aero Mini с 4 ARGB вентиляторами
Rozetka.ua (Київ)
2 581 грн.
← купити
Корпус Gamemax Aero Mini Micro ATX без блока живлення front panel with full mesh/V 1.62 PWM+ARGB Hub
Rozetka.ua (Київ)
2 313 грн.
← купити
Корпус GameMax Aero Mini Black
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Корпус Gamemax Aero Mini
Rozetka.ua (Київ)
2 187 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gamemax Aero Mini, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Gamemax Aero Mini. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Gamemax Aero Mini у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія