шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус PCCooler C3D310 White за ціною від 1594 грн.
Фото 13

Характеристики та опис PCCooler C3D310 White

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 240мм; Розмір СРО спереду: 280мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 8; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 2x140мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
410x220x406 мм
Блок живлення
Додатково
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1400 грн.    до  2300 грн.

від 1 594  до 2 178 грн.
Корпус для ПК PcCooler C3D310 WH
Itbox.ua (Київ)
1 919 грн.
← купити
PCCooler CPS C3D310 White (C3D310-WHP0-GL) C3D310-WHP0-GL
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 594 грн.
← купити
Корпус PCCooler CPS C3D310 White (C3D310-WHP0-GL) UA C3D310-WHP0-GL
Sota.store (Київ)
2 073 грн.
← купити
Корпус PcCOOLER CPS C3D310 білий Micro ATX/Mini-ITX без БП (LxWxH)406x220x410мм/ C3D310-WHP0-GL
Comtrading.ua (Київ)
1 820 грн.
← купити
Корпус для ПК PcCooler C3D310 WH
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус PCCooler C3D310 Tempered Glass без БЖ White C3D310-WHP0-GL
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус PCCooler C3D310 White with window (C3D310-WHP0-GL) C3D310-WHP0-GL
Ktc.ua (Рівне)
1 829 грн.
← купити
Корпус PCCooler CPS C3D310 White (C3D310-WHP0-GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 178 грн.
← купити
PcCooler Корпус для ПК PcCooler C3 D310 White (C3D310-WHP0-GL)
MTA.ua (Київ)
1 649 грн.
← купити
Корпус PcCooler CPS C3D310 Без БЖ White (C3D310-WHP0-GL) Без БП C3D310-WHP0-GL
Compx.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PCCooler C3D310 White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус PCCooler C3D310 White. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус PCCooler C3D310 White у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія