шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни35Опис Відгуки2Обговорення2Корисне  Комплектуючі
Купити корпус PCCooler C3B310 White за ціною від 1256 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис PCCooler C3B310 White

Місць для СРО: 2; Розмір СРО зверху: 280мм; Розмір СРО спереду: 360мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 8; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 2x140мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Отворів під слоти розширення: 5
Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
0
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
440x200x386 мм
Блок живлення
Додатково
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  1900 грн.

Нормальний, але перед покупкою прикиньте як буде виглядати ваша система
2 лютого, 21:08 #
Переваги:Білий, легкий, багато місць для вертушок та систем охолодження різних типів

Недоліки:Немає штуки яка приховує кабелі, також не зрозуміло навіщо вікно під БЖ, тому враховуйте якщо ваш БЖ не білий, то буде виділятися на фоні системи

Коментар:Хороший корпус за свої гроші

хороша модель, сподобалося
30 квітня 2024, 18:53 #
Переваги:все

Недоліки:ы

Коментар:Высота не 44 см.А 45 см+1мм где-то так. Покупал Мерял.

Автор:Коля Лил

від 1 256  до 1 961 грн.
Корпус для ПК PcCooler C3B310 WH
Itbox.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
PcCooler C3B310 WH
Mallprix.com (Київ)
1 290 грн.
← купити
PcCooler CPS C3B310 White C3B310 WH
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 256 грн.
← купити
Корпус для ПК PcCooler C3B310 WH
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус PCCooler C3B310 Tempered Glass без БЖ White C3B310 WH
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК PcCooler C3B310 WH White
Soho.com.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Корпус PcCOOLER CPS C3B310 WH білий ATX/Micro ATX/MiniITX без БЖ (LxWxH) 490x248x445мм C 3B310 WH
Comtrading.ua (Київ)
1 510 грн.
← купити
Корпус PCCooler CPS C3B310 WH (C3B310-WHP0-GL) без БЖ
4user.com.ua (Київ)
← купити
Корпус PCCooler C3B310 WH White with window (C 3B310 WH) C 3B310 WH
Ktc.ua (Рівне)
1 529 грн.
← купити
Корпус PCCooler CPS C3B310 White (C3B310-WHP0-GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 629 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PCCooler C3B310 White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус PCCooler C3B310 White. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус PCCooler C3B310 White у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія