шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари10+
Купити ігровий маніпулятор GameSir Super Nova за ціною від 2350 грн.
Відео 18Фото 21

Характеристики та опис GameSir Super Nova

Задні кнопки: 2; на датчиках Холла; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Датчики: на датчиках Холла; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 15; Макс. частота опитування: 1000 Гц (1 мс); Підключення: Bluetooth / радіо / дротове
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Android
iOS
Підключення
Bluetooth / радіо / дротове
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
акумулятор
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 350  до 3 006 грн.
GameSir Геймпад GameSir Super Nova Pink
MTA.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Геймпад GameSir Super Nova pink
Newsmag.com.ua (Дніпро)
2 350 грн.
← купити
Геймпад GameSir HRG7121 Super Nova Whipped Pink
Saren.com.ua (Львів)
2 865 грн.
← купити
GameSir HRG7121 Super Nova Збиті рожеві
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 756 грн.
← купити
Геймпад GameSir Super Nova pink
Tviy-Dim.com (Київ)
2 410 грн.
← купити
Геймпад GameSir HRG7120 Super Nova Nightfall Blue
Redprice.sale (Львів)
2 893 грн.
← купити
Геймпад GameSir HRG7120 Super Nova Nightfall Blue
Tomdom.in.ua (Львів)
2 899 грн.
← купити
Геймпад GameSir HRG7120 Super Nova Nightfall Blue
Saren.com.ua (Львів)
2 900 грн.
← купити
Геймпад GameSir HRG7121 Super Nova Whipped Pink
Redprice.sale (Львів)
2 858 грн.
← купити
Геймпад GameSir HRG7121 Super Nova Whipped Pink
Tomdom.in.ua (Львів)
2 864 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GameSir Super Nova, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор GameSir Super Nova. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор GameSir Super Nova у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія