шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити ігровий маніпулятор GameSir Super Nova за ціною від 2350 грн.
Відео 18Фото 21

Характеристики та опис GameSir Super Nova

Задні кнопки: 2; на датчиках Холла; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Датчики: на датчиках Холла; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 15; Макс. частота опитування: 1000 Гц (1 мс); Підключення: Bluetooth / радіо / дротове
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Android
iOS
Підключення
Bluetooth / радіо / дротове
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
акумулятор
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 350  до 3 006 грн.
GameSir Геймпад GameSir Super Nova Pink
MTA.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Геймпад GameSir Super Nova pink
Newsmag.com.ua (Дніпро)
2 350 грн.
← купити
Геймпад GameSir HRG7121 Super Nova Whipped Pink
Saren.com.ua (Львів)
2 865 грн.
← купити
GameSir HRG7121 Super Nova Збиті рожеві
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 756 грн.
← купити
Геймпад GameSir Super Nova pink
Tviy-Dim.com (Київ)
2 408 грн.
← купити
Геймпад GameSir HRG7120 Super Nova Nightfall Blue
Redprice.sale (Львів)
2 893 грн.
← купити
Геймпад GameSir HRG7120 Super Nova Nightfall Blue
Tomdom.in.ua (Львів)
2 899 грн.
← купити
Геймпад GameSir HRG7120 Super Nova Nightfall Blue
Saren.com.ua (Львів)
2 900 грн.
← купити
Геймпад GameSir HRG7121 Super Nova Whipped Pink
Redprice.sale (Львів)
2 858 грн.
← купити
Геймпад GameSir HRG7121 Super Nova Whipped Pink
Tomdom.in.ua (Львів)
2 864 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GameSir Super Nova, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор GameSir Super Nova. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор GameSir Super Nova у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія