шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ігровий маніпулятор GameSir X5 Lite за ціною від 1369 грн.
Відео 9Фото 13

Характеристики та опис GameSir X5 Lite

Кріплення смартфона: накладне; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: асиметричне; Датчики: на датчиках Холла; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 12; Підключення: дротове; Сумісність з платформами: Android
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
Android
Підключення
дротове
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
USB-порт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 369  до 2 189 грн.
GameSir X5 Lite Type-C чорний HRG8595
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 592 грн.
← купити
Геймпад GameSir X5 Lite Black (HRG8595)
Tomdom.in.ua (Львів)
1 971 грн.
← купити
Геймпад Gamesir X5 Lite Grey
Ktc.ua (Рівне)
1 399 грн.
← купити
Бездротовий геймпад джойстик для телефона смартфона планшета GameSir X5 Lite контролер Android Iphone 15,16
Rozetka.ua (Київ)
← купити
GameSir X5 Lite Васабі Зелений
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 616 грн.
← купити
Геймпад GameSir X5 Lite Wasabi Green (HRG8596)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 189 грн.
← купити
Геймпад Gamesir X5 Lite Black/Orange
Ktc.ua (Рівне)
1 649 грн.
← купити
Геймпад Gamesir X5 Lite Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Геймпад GameSir X5 Lite Black (HRG8595)
Zaua.store (Львів)
1 965 грн.
← купити
Геймпад GameSir X5 Lite Wasabi Green (HRG8596)
Zaua.store (Львів)
2 183 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GameSir X5 Lite, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор GameSir X5 Lite. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор GameSir X5 Lite у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія