шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gelius (тип)
автомобільний ЗП
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити зарядний пристрій Gelius Dos 40W за ціною від 699 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис Gelius Dos 40W

Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 40; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
40 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
PPS
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 699  до 999 грн.
Gelius Wall charger Dos 40W GP-HC062 2Type-C White WallchargerDos40WGP-HC0622Type-CWhite
COMFY.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Зарядний пристрій GELIUS Dos GP-HC062 40W 2Type-C white 00000099740
FOXTROT.UA (Київ)
699 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Gelius Dos GP-HC062 40W 2Type-C White
Rozetka.ua (Київ)
732 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gelius Dos 40W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Gelius Dos 40W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Gelius Dos 40W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія