шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Gembird MHS-001

Ціни99Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити навушники Gembird MHS-001 за ціною від 267 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Gembird MHS-001

Вага (г): 200; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 30; Чутливість (дБ): 105; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Довжина кабелю (м): 1.8; Підведення кабелю: односторонній; mini-Jack (2 x 3.5 мм); Тип підключення: дротові; Конструкція: накладні, закриті
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (2 x 3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.8 м
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість105 дБ
Діаметр динаміка30 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Чутливість-58 дБ
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Вага200 г
Додаткові функції і можливості навушників Gembird MHS-001:
• Максимальна вхідна потужність — 100 мВт
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 267  до 910 грн.
Gembird Накладні навушники Gembird MHS-001 Black
MTA.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001-GW
Artline.ua (Київ)
439 грн.
← купити
Накладні навушники Gembird MHS-001 White
Soho.com.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Гарнітура Gembird MHS-001 Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black (MHS-001)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Gembird MHS-001 Black
Click.ua (Київ)
← купити
Гарнітура GEMBIRD MHS-001 Black
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Gembird MHS-001
Mallprix.com (Київ)
334 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black (MHS-001)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird MHS-001 Black
Redprice.sale (Львів)
418 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird MHS-001 White (MHS-001-GW)
Semtech.com.ua (Луцьк)
489 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black (MHS-001)
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Gembird MHS-001-GW White
Vodafone.ua (Київ)
372 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird MHS-001, стерео, глянцеві чорного кольору
Comtrading.ua (Київ)
600 грн.
← купити
Гарнітура Gembird MHS-001 Black UA
Sota.store (Київ)
333 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black
Zhuk.ua (Київ)
267 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird MHS-001, стерео, глянцевий білий колір (MHS-001-GW)
Nkt.ua (Київ)
355 грн.
← купити
Gembird MHS-001-GW White
AKS.ua (Київ)
405 грн.
← купити
Наушники Gembird MHS-001 Black
Bigmo.com.ua (Дніпро)
404 грн.
← купити
Gembird MHS-001-GW — Гарнітура White
Comtrade.ua (Київ)
413 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001
Tehnomarket.ua (Вінниця)
389 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
583 грн.
← купити
Компютерна гарнітура Gembird MHS-001 White (MHS-001-GW) MHS-001-GW
Openshop.ua (Київ)
910 грн.
← купити
Gembird MHS-001 Black MHS-001Black
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура Gembird MHS-001-GW White (MHS-001-GW)
MAUDAU (Київ)
388 грн.
← купити
Gembird MHS-001 Black
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Gembird MHS-001-GW White
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
548 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black (8716309079495)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Gembird MHS-001
Artline.ua (Київ)
← купити
Накладні навушники Gembird MHS-001 Black
Soho.com.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Гарнітура Gembird MHS-001 MHS-001-GW White
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird MHS-001 Black
Timesport.com.ua (Львів)
415 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird MHS-001 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
424 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird MHS-001 Black
Saren.com.ua (Львів)
425 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird MHS-001 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
421 грн.
← купити
Гарнітура Gembird MHS-001 Black
Vodafone.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Навушники GEMBIRD MHS-001 White (MHS-001-GW) MHS-001-GW
Comtrading.ua (Київ)
660 грн.
← купити
Наушники с микрофоном MHS-001, стерео, глянцевый черный цвет Gembird (MHS-001)
Nkt.ua (Київ)
310 грн.
← купити
Gembird MHS-001 Black
AKS.ua (Київ)
345 грн.
← купити
Наушники Gembird MHS-001-GW white
Bigmo.com.ua (Дніпро)
448 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird MHS-001 White (MHS-001-GW)
Timesport.com.ua (Львів)
483 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 White
Zhuk.ua (Київ)
332 грн.
← купити
Gembird MHS-001 — Навушники з мікрофоном, повнорозмірні, 2х3.5 мм, глянсові чорні
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Навушники Gembird MHS-001-GW
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Гарнітура Gembird MHS-001-GW White UA
Sota.store (Київ)
399 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird MHS-001 White (MHS-001-GW)
Zaua.store (Львів)
486 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 White (MHS-001-GW) MHS-001-GW
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура Gembird MHS-001 Black (MHS-001)
MAUDAU (Київ)
321 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001
MAUDAU (Київ)
459 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001-GW
MAUDAU (Київ)
529 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black (MHS-001)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура Gembird Black (MHS-001)
MAUDAU (Київ)
428 грн.
← купити
Навушники Gembird (MHS-001) Black (MHS-001)
MAUDAU (Київ)
339 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black
MAUDAU (Київ)
477 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001-GW White (MHS-001-GW)
Rozetka.ua (Київ)
667 грн.
← купити
Навушники GEMBIRD MHS-001 Black
Rozetka.ua (Київ)
564 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black (MHS-001)
Rozetka.ua (Київ)
468 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 White (MHS-001-GW)
Rozetka.ua (Київ)
559 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black (MHS-001) (20028)
Rozetka.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Гарнітура Gembird MHS-001 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird MHS-001 навушники з мікрофоном, глянцеві, стерео
Rozetka.ua (Київ)
410 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird MHS-001-GW, стерео
Rozetka.ua (Київ)
485 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001
Rozetka.ua (Київ)
482 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 White
Rozetka.ua (Київ)
591 грн.
← купити
Навушники GEMBIRD MHS-001 (MHS-001-GW)
Rozetka.ua (Київ)
619 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001
Rozetka.ua (Київ)
539 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001-GW
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black (MHS-001)
Rozetka.ua (Київ)
393 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black (MHS-001)
Rozetka.ua (Київ)
466 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black
Rozetka.ua (Київ)
469 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black (MHS-001)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Gembird MHS-001-GW White (MHS-001-GW)
Rozetka.ua (Київ)
675 грн.
← купити
Навушники GEMBIRD MHS-001 Black
Rozetka.ua (Київ)
571 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black (MHS-001)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники-гарнітура Gembird MHS-001, 2 x Mini jack (3.5 мм) кабель 1.8 м Black
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Гарнітура Gembird MHS-001-GW White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники GEMBIRD MHS-001 Black
Rozetka.ua (Київ)
555 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001-GW White (MHS-001-GW)
Rozetka.ua (Київ)
657 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black (MHS-001) (154873)
Rozetka.ua (Київ)
516 грн.
← купити
Навушники Gembird mhs-001 чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Gembird mhs-001-gw White
Rozetka.ua (Київ)
552 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird MHS-001 навушники з мікрофоном, глянцеві, стерео
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird MHS-001-GW, стерео
Rozetka.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 (MHS-001)[3446]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Gembird MHS-001 чорні (53541)
Rozetka.ua (Київ)
445 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black
Rozetka.ua (Київ)
709 грн.
← купити
Навушники ігрові Gembird MHS-001 Black-White
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Gembird MHS-001 Black (MHS-001)
Rozetka.ua (Київ)
394 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Gembird MHS-001-GW White (MHS-001-GW)
Rozetka.ua (Київ)
474 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура GEMBIRD MHS-001 Black (MHS-001)
Rozetka.ua (Київ)
452 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура GEMBIRD MHS-001 White (MHS-001-GW)
Rozetka.ua (Київ)
523 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 White (MHS-001-GW) GEMBIRD MHS-001-GW 920247
Rozetka.ua (Київ)
446 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 (ek05436)
Rozetka.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Гарнітура Gembird MHS-001 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Gembird MHS-001-GW White
Rozetka.ua (Київ)
521 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black (MHS-001)
Rozetka.ua (Київ)
505 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 White (MHS-001-GW)
Rozetka.ua (Київ)
609 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black (MHS-001)
Rozetka.ua (Київ)
533 грн.
← купити
Навушники Gembird MHS-001 Black (MHS-001)
Rozetka.ua (Київ)
558 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gembird MHS-001, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Gembird MHS-001. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Gembird MHS-001 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія